ASP.NET Website Design

طراحی سایت ASP.NET

در این صفحه قصد داریم به صورت کاملاً تخصصی و ریزبینانه به ارائه جزئیاتی در خصوص طراحی سایت ASP.NET بپردازیم. اگر شما هم تمایل دارید در ارتباط با این زبان برنامه نویسی و ویژگی سایت‌های طراحی شده با آن آشنا شوید تا انتها مطالب این صفحه را دنبال کنید.
امروزه طراحی سایت در گسترش کسب و کارها نقش بسزایی را ایفا می‌کند. صاحبان مشاغل مختلف با طراحی سایت و ارائه خدمات آنلاین در بستر فضای وب، جذب مشتری می‌کنند و به فضای کار خود رونق بیشتری می‌بخشند. طراحی سایت از طریق روش‌های متفاوتی قابل انجام است، یکی از این روش‌ها که مورد توجه برنامه نویسان و طراحان بسیاری نیز قرار گرفته است، طراحی سایت با زبان ASP.NET است. اگر با هدف کسب اطلاعات بیشتر، تجزیه و تحلیل و در نهایت سفارش طراحی سایت ASP.NET وارد این صفحه از سایت دیجی تک شده‌اید، جای درستی را برای تحقیق انتخاب کرده‌اید. تا انتها و با دقتی بیش از پیش محتوای این صفحه را مطالعه کرده و در نهایت با دید روشن‌تر فرم ثبت سفارش یا مشاوره را پر کنید.


مختصری از تاریخچه و تعریف ASP.NET


اگر شرکت مایکروسافت را به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های IT محور دنیا می‌شناسید قطع به یقین دانستن اینکه تکنولوژی ASP.NET محصول این شرکت است خیال‌تان را از جهت کیفیت راحت می‌کند.
شرکت معتبر مایکروسافت با ارائه زبان  ASP.NET در سال 2002 و با طراحی این پلتفرم سرویس دهنده سعی داشت تا زبان و محیطی جدیدی برای طراحی صفحه‌های مختلف تعامل گرای وب عرضه کند. واژه ASP  کوتاه شده عبارت Active server pages است. این زبان  که یک زبان اسکریپت نویسی است روی وب سرور مایکروسافت پردازش می‌شود و در نهایت صفحه HTML خروجی برای کاربر به نمایش درمی آید. ASP.NET نسل جدیدتر زبان ASP است که متن باز، شی گرا و کامپایل شده می‌باشد و از آن می‌توان برای ساخت برنامه‌های تحت وب و سرویس‌های وب XML استفاده کرد.
در تعریفی ساده‌تر می‌توانیم بگوییم که زبان ASP.NET بر پایه تکنولوژی .net شرکت مایکروسافت ایجاد شده است و تمام زبان‌هایی که با تکنولوژی .NET سازگار هستند، می‌توانند در ایجاد صفحه‌های ASP.NET نیز مورد استفاده قرار بگیرند و به وسیلۀ آن‌ها می‌توان وب سایت‌ها و وب اپلیکشن‌ها را به صورت بهینه طراحی و اجرا نمود.
به طور کلی طراحی سایت با زبان Asp.net، تجربه یک محیط کاری کاملاً متن باز و سمت سرور است که به منظور توسعه بخشیدن به وب اپلیکیشن‌ها، وب سرویس‌ها و وب سایت‌ها به کار می‌رود. برنامه نویسان با استفاده از این زبان می‌توانند صفحات داینامیک تولید کنند. همچنین این محیط امکانات بسیار زیادی را در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد و همین امر موجب پیشرفت و گسترش این صنعت و همچنین به وجود آمدن دسترسی‌ها و قابلیت‌های جدید در این زمینه شده است. 
به بیانی دیگر ASP.NET مجموعه ای از ابزارهای توسعه وب را داراست که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می‌شود. برنامه هایی مانند Visual Studio .NET و Visual Web Developer به توسعه دهندگان وب اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک رابط بصری، وب سایت هایی پویا ایجاد کنند. البته برنامه نویسان می‌توانند کد و اسکریپت های مورد نیاز هدف خود را نیز بنویسند و آن را در وب سایت‌ها‌ی ASP.NET بگنجانند. اگرچه ای اس پی دات نت اغلب به عنوان جانشین فناوری برنامه نویسی ASP شناخته می‌شود، اما تفاوت‌هایی هم با ریشه خود دارد، به عنوان مثال ASP.NET از Visual Basic.NET، JScript .NET و زبان‌های منبع باز مانند Python و Perl را نیز پشتیبانی می‌کند.
 زبان asp.net در قالب فریمورک های متفاوتی قابل پیاده سازی است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.
فناوری ASP.NET CORE  جدیدترین فریمورک برای توسعه برنامه های کاربردی، سایت های اینترنتی و سایر خدمات تحت وب است که با زبان ASP.NET  قابل پیاده‌سازی است. این فناوری توسط مایکروسافت برای کسانی پیشنهاد شده است که قصد توسعه یک پروژه بزرگ تحت وب را دارند. به طور مثال استفاده از آن به افرادی که قصد ایجاد یک پورتال شبکه با امنیت بالا طراحی شده برای صدها هزار نفر با بازدید روزانه بالا را دارند، پیشنهاد می‌شود.


شرکت مایکروسافت با عرضه زبان ASP.NET یک برگ برنده در برنامه نویسی برای خود مهیا نموده و موجب تحول بسیار عظیمی در زمینه برنامه نویسی شده است.


آشنایی با فریمورک‌های ASP.NET برای طراحی سایت


همانطور که در بخش قبل هم بیان کردیم ای اس پی دات نت یک زبان متن باز است که از آن برای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن استفاده می‌شود. ASP.NET به عنوان یک مرجع با چهار فریمورک مختلف قابل پیاده‌سازی است:
•    فریمورک ASP.NET Web pages
•    فریمورک Web Form
•    فریمورک MVC
•    فریمورک core  ASP.NET
در هر یک از فریمورک‌های ذکر شده می‌توان با زبان ASP.NET به طراحی حرفه‌ای سایت یا اپلیکیشن تحت وب پرداخت، اما اینکه کدام فریمورک می‌تواند خروجی موفق‌تری را ارائه دهد کاملاً به میزان مهارت برنامه‌نویسی و اهداف مشتری از طراحی سایت وابسته است، ضمن اینکه به طبع آخرین فریمورک توانسته نقایص و کاستی های سایر فریمورک های قبل را برطرف نموده است، با این وصف می‌تواند گزینه بهتری برای طراحی سایت ASP.NET است. در ادامه به ارائه جزئیات تخصصی تری در رابطه با هریک از فریمورک های ذکر شده می پردازیم:

 

آشنایی با فریمورک‌های ASP.NET برای طراحی سایت
 
آشنایی با جزئیات فریمورک ASP.net Web pages


با استفاده از این فریمورک می‌توانید به راحتی مجموعه کدهای HTML و کدهایی را که خودتان تولید می‌کنید را تجمیع کرده و در یک فایل قرار دهید. گفتنی است این فریمورک در سال 1996 توسط شرکت قدرتمند مایکروسافت ارائه شده است.
اگر همیشه به دنبال آسان‌ترین و درعین حال بهترین راه برای کسب نتیجه مطلوب هستید ما به شما طراحی سایت  با فریمورک ASP.NET Web pages را توصیه می‌کنیم. لازم به ذکر است که پیش نیاز کار با این فریمورک آشنایی با PHP و ASP کلاسیک است.
از جمله مزیت‌های این فریمورک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    قابلیت اتصال به پایگاه داده
•    قابلیت طراحی محتوای داینامیک
•    قابلیت اضافه کردن فایل های ویدئویی
•    قابلیت اتصال به شبکه‌های اجتماعی


آشنایی با جزئیات فریمورک Web Form


برای آن دسته از برنامه نویسانی که تمایل دارند کار حرفه‌ای‌تری را به مشتری تحویل دهند و یا به آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند صاحب یک سایت فوق حرفه‌ای با دیزاینی خارق العاده و بک اند قدرتمند باشند طراحی سایت ASP.NET با فریمورک Web Form را توصیه می‌کنیم. این فریمورک که در ژانویه سال 2002 توسط شرکت قدرتمند مایکروسافت ارائه شد، دارای یک کتابخانه بسیار حرفه‌ای و غنی است که به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی کدهای HTML را فراخوانی کنید و از ابزار مدرن‌تری برای ایجاد اکشن در وب‌سایت استفاده کنید. ضمناً استفاده از این فریمورک به برنامه نویس‌هایی که علاوه بر آشنایی اولیه با PHP به توسعه سریع اپلیکیشنRAD (Rapid application development)  علاقه‌مند هستند، توصیه می‌شود.


آشنایی با جزئیات فریمورک MVC


در دو فریمورک قبل اساس کار، تجمیع کدهای HTML و کدهای تازه نوشته شده بود اما در فریمورک MVC که از لحاظ منطق عملکرد، کمی پیچیده تر از دو فریمورک قبل است، محل درج کدهای HTML کاملاً جداست. این تفکیک‌پذیری نقطه مقابل تجمیع در دو فریمورک‌ ذکر شده دیگر است و پیچیدگی ذکر شده نیز به خاطر جدیدتر بودن آن است. MVC کوتاه شده عبارت Model View Controller  است و مزیت تفکیک ‌پذیری در این فریمورک به این معنا است که روی کدهای HTML کنترل بیشتری صورت می‌پذیرد و روند طراحی سایت و اپلیکیشن نیز با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت. طراحی سایت ASP.NET با MVC این امکان را به مشتری می‌دهد تا راحت‌تر بتواند اپلیکیشن یا سایت خود را به نسخه‌های به روزتر ارتقا دهد.
با توجه به اینکه فریمورک MVC برای نخستین بار در سال 2009 با زبان برنامه‌نویسی Smalltalk به دنیای طراحی وب معرفی شد، نسبت به فریمورک های به روزتر پیچیده تر است و برنامه نویسانی توصیه می‌شود که با زبان‌های سطح بالا کار می کنند.


آشنایی با جزئیات فریمورک ASP.NET Core  


در این بخش به معرفی جدیدترین فریمورک ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت که در سال 2016 عرضه شد و انقلابی در دنیای دات نت کارها رقم زد می‌پردازیم. 
توسعۀ استفاده از فضای ابری و اینترنت اشیا در برنامه‌های کاربردی موجب شد تا شرکت مایکروسافت نیز علی‌رغم تمام قابلیت‌های ASP.NET به فکر ارائه یک نسخه قدرتمندتر بیفتد و همین رویکرد باعث ارائه ASP.NET Core شد. این فریمورک در واقع کلیه مدل‌های ASP.NET را باهم ترکیب نموده است.
از جمله قابلیت های فریمورک ASP.NET Core می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    سرعت بالا
•    پشتیبانی از سایر هاست‌ها به جز IIS
•    پشتیبانی از سایر پلتفرم‌ها
•    نسبت به asp.net به فضای کمتری برای اجرا نیاز دارد.
•    قابلیت اجرای همزمان ورژن‌های متفاوت یک کد را دارد.
•    نگهداری و ویرایش کد از طریق Ioc Container با این فریمورک راحت‌تر است.
این فریمورک تا حدی کاربردی است که یادگیری آن در حال حاضر به تمام برنامه نویسان دات نت کار توصیه می‌شود.

 

آشنایی با آپدیت .NET 6.0

بعد از ارائه نسخه .NET 5.0 حالا در جدیدترین به‌روزرسانی که شرکت مایکروسافت روی تکنولوژی دات نت ارائه نموده است شاهد تغییرات گسترده ای در سایت های دات نت خواهیم بود. از جمله بارزترین نقاط قوت در این نسخه می توان به قابلیت بارگذاری SDK اشاره کرد. همچنین با این آپدیت توسعه های ارزشمندی نیز در محیط ابری، دسکتاپ و اپلیکشین ارائه شده است.  این نسخه همچنین سازگاری بهتری با اندروید، IOS و MacOS به نسبت دیگر نسخه های دات نت دارد. در ادامه این مطلب به ارائه جزئیات این آپدیت جدید می پردازیم:
بهبود دسترسی کاربران، افزایش امکانات در پنل کاربری و رفع باگ های قبل
همانطور که می  دانید دسترسی وب مستر به وب سایت های دات نت معمولا با میزان سطح دسترسی که برنامه نویس با طراحی صفحات داینامیک در اختیار او قرار می دهد ارتباط مستقیم دارد. همچنین در بسیاری از امکانات پیش فرضی که سایر پلتفرم های طراحی سایت در پنل کاربری به وب مستران می دهند سایت های دات نت پیش از این اندکی دچار ضعف بوده اند اما در نسخه جدید سعی شده است تا به در دسترس‌تر کردن برنامه‌های Windows Forms برای کاربران اهمیت داده شود.
از جمله امکاناتی که UI یا رابط کاربری سایت های دات نت را در این آپدیت ارتقا بخشیده است عبارت اند از:
•    CheckedListBox
•    لینک برچسب
•    اسکرول بار
•    TabControl
•    TrackBar
•    بهبود در مدیریت هدر با ایجاد قابلیت های DataGridView، ErrorProvider و ListView.
•    افزایش قابلیت های TabControl's TabPage و TreeView's TreeNode.
•    پشتیبانی از الگوی کنترل ScrollItem برای ComboBoxItemAccessible Object.
•    ارائه امکانات گسترده برای بهبود در تنظیمات متن در پنل کاربری
•    پشتیبانی از الگوی کنترل ExpandCollapse برای کنترل DateTimePicker.

سایر ویژگی های نسخه .NET 6.0

•    API ها در این نسخه به روز تر شده اند.
•    عملکرد حلقه داخلی در این نسخه تقویت شده است.
•    در این نسخه قابلیت پشتیبانی از OpenTelemetry Metrics API تعبیه شده است.
•    در بخش ایجاد فرم با تکنولوژی دات نت 6 می توان برای فرم هایی که در ویندوز استفاده می‌شوند یک فونت پیش فرض تعیین کرد.
•    این نسخه احتمالا در آینده ای نزدیک نسخه های قدیمی تر را پشتیبانی نکند.
•    پشتیبانی از OpenSSL 3 به این نسخه اضافه شده است که برای رمزنگاری در لینوکس بسیار حائز اهمیت است.
•    این نسخه در آینده ای نزدیک به بهترین نسخه برای طراحی سایت دات نت و بهترین پلتفرم برای طراحی اپلیکسین های تجاری تبدیل خواهد شد.
•    پشتیبانی از Text.Json برای IAsyncEnumerable، فعال سازی System.Text.Json و پشتیبانی از IAsyncEnumerable<T> از دیگر ویژگی های آپدیت 6 دات نت است.
در کل این نسخه جدید به گونه ای طراحی شده که می تواند محیط جذابی برای برنامه نویسان حرفه ای و حتی افرادی باشد که به تازگی وارد عرصه طراحی سایت دات نت شده اند.
 

طراحی سایت ASP.NET  با کدام فریمورک بهتر است؟


در این بخش می‌خواهیم به مقایسه‌ای بین 4 فریمورک معرفی شده در بخش قبل بپردازیم.
با توجه به اینکه هر4 فریمورک معرفی شده بر اساس تکنولوژی NET.  پیاده‌سازی شده‌اند پس از هر چهارتای آنها می‌توان به‌عنوان هستۀ اصلی ASP.NET  یاد کرد و سایت ASP را مبتنی بر آن‌ها طراحی نمود. شباهت‌های بسیاری بین این چهار فریمورک وجود دارد که باعث می‌شود به‌سادگی نتوان آن‌ها را از هم جدا یا مستقل کرد. نکته حائز اهمیت اینجاست که با ظهور هر فریمورک قطع به یقین ضمن رفع نقایص نسخه پیشین آپشن ها و امکانات بیشتری نیز اضافه شده که می تواند خروجی  کار طراحی سایت ASP.NET را باکیفیت تر جلوه دهد. اما با این وصف باز هم انتخاب یک فریمورک کاملاً به میزان توانایی برنامه نویس و مهارت آن وابسته است اما طبیعتاً انتخاب فریمورکی که برچسب به روزترین، جدیدترین و کاربردی‌ترین را با خود به همراه دارد می‌تواند انتخاب بهتری باشد و آن چیزی نیست جز فریمورک ASP.NET core.

ویژگی های سایت های طراحی شده با ASP.NET

طراحی سایت  دات نت یک روش فوق العاده برای برنامه نویسی سایت‌های بسیار معتبر دولتی یا برندهای خصوصی بسیار بزرگ و نام آشنا است. توجه داشته باشید که امنیت در فضای وب یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها در فضای مجازی است. افراد زیادی مهم‌ترین فاکتور در طراحی سایت را امنیت اطلاعات خود تلقی می‌کنند. این تدابیر برای عدم نفوذ هکرها به کار رفته است و دارای قدرت ایمنی بسیار بالایی هستند. ASP.NET یکی از این تدابیر امنیتی است که قابلیت دارد تا کدهایی که سمت سرور نوشته شده‌اند را به فایل dll تبدیل کرده و سپس آن‌ها را encode کنند. بدین صورت حتی اگر سرور شما در دسترس فرد دیگری باشد نمی‌تواند سورس‌ سایت شما را مشاهده کند.
زمانی که یک صفحه در Asp.net برای اولین بار فراخوانی می‌شود، صفحۀ کامپایل شده را روی سرور نگه می‌دارد تا در بازخوانی‌های بعدی از آن استفاده کند، این بدین معنی است که در روش طراحی سایت با ASP.NET، صفحه‌ها به سرعت بیشتری اجرا خواهند شد.

 

 


 
مزایای طراحی سایت ASP.NET 

از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت asp.net می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


•  جدا بودن بک اند و فرانت اند


در asp کلاسیک، کدهای HTML با کدهای اسکریپت ترکیب و ذخیره می‌شوند. اما جدا بودن این دو باعث می‌شود که برنامه نویسان راحت‌تر صفحات سایت را بهینه سازی کنند.


•    پشتیبانی زبان‌های compile 


Asp قابل تفسیر است و همین امر باعث می‌شود تا با هر دفعه فراخوانی یک صفحه، کلیه کدهای موجود در آن صفحه تفسیر و بعد از آن اجرا شوند. این امر باعث کاهش سرعت اجرای کدها می‌شود. با پشتیبانی از زبان‌های compile شونده، می‌توانید در هنگام فراخوانی کدها را در قالب cache ذخیره کنید، این کدها در هنگام بازخوانی‌های بعدی دیگر نیازی به اجرا شدن ندارند.


•    نیازی به نصب بر روی سیستم مشتری ندارد.


 ASP.NET در محیط آشنای سرور ویندوز تعبیه شده است. این پلتفرم نسبت به سایر سیستم عامل‌های توسعه وب که باید جداگانه نصب و پیکربندی شوند، به تنظیم و پیکربندی کمتری نیاز دارد. محبوبیت ساخت سایت ASP.NET همچنین یافتن منابع آنلاین و توسعه دهندگان ماهر را آسان می‌کند.


•    محیط کنترل آشنا


   کنترل‌های سرور در یک صفحه وب بسیار شبیه به کنترل‌های موجود در برنامه‌های ویندوز هستند و بنابراین یک محیط کاری آشنا برای کاربر ایجاد می‌کنند. همچنین ایجاد کنترل های جدید نیز امکان پذیر است.


•    افزایش سرعت بارگذاری وب سایت


  وب سایت‌ها و برنامه‌های ساخته شده با ASP.NET می‌توانند سریع‌تر و کارآمدتر از وب سایت‌های ساخته شده با PHP باشند. برنامه های ASP.NET کامپایل می‌شوند. به این معنی که کد به کد ترجمه شده و سپس اجرا می‌شوند. روند تدوین سایت با زبان برنامه نویسی ASP.NET شاید زمان نسبتاً زیادی ببرد اما فقط یک بار اتفاق می‌افتد. پس از تلفیق، کد می‌تواند بارها و بارها توسط بستر .net به سرعت اجرا شود.


•    نگهداری آسان تر


 از آن جایی که این فناوری به کد گذاری کمتری نیاز دارد، بنابراین نگهداری خودکار آن نیز بسیار راحت‌تر است. درواقع یک سایت طراحی شده با asp.net نه تنها به کد کمتری نیاز دارد بلکه مدیریت و نگهداری آن نیز آسان تر است.


•    امنیت وب سایت


  استفاده از فریمورک‌های مختلف asp.net در طراحی یک سایت به دلیل کدنویسی و تخصصی بودن، معمولاً امنیت بالایی برای شما ایجاد خواهد نمود. سیستم‌های مدیریت محتوا و فریمورک‌های از پیش آماده معمولاً بیشتر در معرض هک قرار می‌گیرند و بنابراین با طراحی سایت ASP.NET این مشکلات تا حد زیادی کاهش می‌یابند.


•    امکان توسعه سایت


•    با جداسازی کد از صفحه نمایش جداسازی بخش front-end از back-end  در پلتفرم ای اس پی دات نت امکان توسعه وب بدون آسیب رساندن به کدگذاری را برای شما فراهم می کند.


•    پشتیبانی


•    سرویس های تحت وب طراحی شده با Asp.net به طور خودکار از پروتکل های XML و CSS، به علاوه SOAP ، HTTP-GET و HTTP-POST پشتیبانی می‌کنند.


•    ویژگی خدمات وب


•     ویژگی خدمات وب طراحی با ASP.NET به این معنی است که شما می‌توانید چندین قسمت از یک برنامه را در سرورهای مختلف تقسیم کنید این درحالی است که کل برنامه هنوز به طور کلی کار خواهد کرد.


•    بهره‌مندی از امکانات Visual Studio


•     استودیوی ویژوال مایکروسافت ابزاری عالی برای ایجاد برنامه‌های با کیفیت بالا است که فقط برای طراحی با  Asp.Net در دسترس می‌باشد.
•    استفاده از سرویس دات نت فریم ورک
•    محیط گرافیکی توسعه یافته
•    ذخیره کلیه اطلاعات جلسات
•    آپدیت آنلاین

 


 

مقایسه هزینه طراحی سایت ASP.NET با هزینه طراحی سایت وردپرس


برای خیلی‌ها وردپرس، سیستم مدیریت محتوای نام آشناتری است و اولین سؤال در ذهن آنها سؤالاتی در خصوص مقایسه وردپرس با سایر پلتفرم هاست. در این بخش علاوه بر علت تفاوت هزینه‌ها، شما را از دیگر جنبه‌های مقایسه وردپرس با ASP.NET آشنا می‌کنیم.
•    سرعت اجرای برنامه‌ها در  طراحی سایت ASP.NET بیشتر از وردپرس است، دلیل آن هم حذف شدن مرحله کامپایل است.
•    وردپرس رابط کاربری نسبتاً آسان‌تری از ASP دارد و برای یادگیری آن از زبان‌های پیچیده استفاده نمی‌شود.
•    وردپرس به دلیل اینکه بر پایه سیستم عامل لینوکس نوشته می‌شود به همین دلیل کاملاً رایگان است اما ASP.NET ب دلیل اینکه بر پایۀ سیستم عامل ویندوز طراحی شده، دارای هزینه‌های مختلف فعالسازی است. همچنین هاستینگ‌های سیستم عامل لینوکس بسیار ارزان‌تر از هاستینگ‌ مربوط به ویندوز است. لازم به ذکر است که سیستم عامل ورد پرس اغلب به صورت کد باز وجود دارند و کدهای رایگان و اسکریپت‌های بیشتری نسبت به سیستم ASP دارند. به همین دلیل تعرفه سایت‌های ورد پرس نسبت به ASP بسیار ارزان‌تر است.

طراحی سایت دات نت : ایده ای پرهزینه اما پول ساز

این روزها با ظهور سایت های وردپرسی و تعرفه های ارزان آنها نسبت به طراحی سایت دات نت خیلی از افراد از خود می پرسند چرا با وجود سایت های خوب وردپرسی باید هزینه سایت های گران قیمت تر دات نت را بپردازند؟ پاسخ این سوال بسیار واضح است.  قطع به یقین به همان اندازه که برای یک وب سایت بها می پردازید می توانید از آن سود به دست آورید. وقتی یک سایت طراحی شود، به این معنا نیست که شما تمام راه ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ را طی کرده اید، بلکه شما فقط نقشه راه را کشیده اید. طی کردن راه و رسیدن به خط پایان در این مسیر مستلزم آن است که از تمامی موانع راه با موفقیت عبور کنید.

از جمله معایبی که سایت های وردپرسی دارند این است که قالب های کد نویسی شده یکسان با ظاهر گرافیکی متفاوتی را به مشتری ارائه می کنند. همین مسئله یعنی فاکتور مهم سئو یعنی سئو سورس یا کدرا از دست خواهید داد. در ادامه هر چقدر که هزینه سئو می کنید می بینید اتفاقی نمی افتد و سایت شما نمی تواند در رقایت با دیگر سایت های قدر پیروز میدان باشد. علت واضح است. شما امتیاز اصلی سئو یعنی سئو سورس را از دست داده اید. با این حساب طراحی سایت دات نت یعنی ایجاد سایتی که به صورت پیش فرض سئو سورس روی آن انجام شده است.

 

طراحی سایت ASP.NET گامی مقتدرانه به سمت فتح قله های موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

اگر می خواهید قدمی محکم و مقتدرانه در فضای وب بردارید و موفقیت را تجربه کنید پیشنهاد می کنیم از همان ابتدا هوشمندانه انتخاب کنید. طراحی سایت ASP.NET بی شک می تواند انتخابی هوشمندانه برای ورودی مقتدرانه به دنیای دیجیتال مارکتینگ باشد چرا که سایت های طراحی شده با این تکنولوژی مبتنی بر بروزترین فناوری دنیا در عرصه طراحی سایت هستند. طراحی سایت دات نت شاید در ابتدا هزینه بیشتری نسبت به سایت های وردپرسی برای شما در بر داشته باشد اما قطع به یقین کیفیت آن شما را مجاب خواهد کرد که انتخاب درستی کرده اید.
طراحی سایت باید به گونه ای باشد که دست شما را برای هر گونه تغییر و گسترش باز بگذارد. خیلی ها از طراحی سایت اختصاصی گریزان هستند به علت اینکه در آینده برای پشتیبانی و تغییر با شرکت طراح به مشکل می خوردند اما ما ادعا می کنیم که پشتیبانی سایت در دیجی تک به گونه ای است که احساس شما را نسبت به انتخاب این شرکت و طراحی سایت ASP.NET غرور آفرین جلوه خواهد کرد.


پشتیبانی نامحدود حتی برای افرادی که سایت دات نت دارند اما مشتری دیجی تک نبوده اند ادعایی است که با قطعیت می تواند به یقین تبدیل شود.


طراحی سایت  ASP.NET دیجی تک


همانطور که در این صفحه به صورت کامل مطالعه نمودید طراحی سایت و سئو سایت به وسیله زبان ASP.NET مزایای زیادی را به همراه دارد. به همین دلیل برنامه نویسان زمانی که بخواهند یک سایت اختصاصی طراحی کنند از زبان ASP.NET استفاده می‌کنند. دیجی تک با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا می‌تواند کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت اختصاصی  و سئو سایت را برای شما با کیفیت بسیار بالا ارائه دهد. با سپردن طراحی سایت خود به دیجی تک، سایتی بهینه با رتبه‌ بسیار بالا خواهید داشت.
طراحی گرافیکی (UI/UX) با کیفیت، طراحی قالب اختصاصی و کدنویسی بهینه از جمله ویژگی هایی است که باعث شده دیجی تک یک شرکت معتبر از سوی مشتریان قلمداد شود.
 برای سفارش خدمات طراحی سایت، طراحی سایت ASP.NET و سئو سایت با ما در دیجی تک تماس بگیرید و یا فرم ثبت سفارش زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط باشند.

 


 

مشاهده بیشتر...
Testimonials

نظرات کاربران دیجی تک

FAQ

سوالات متداول

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست طراحی یا سئو سایت

با کلیک روی دکمه روبرو میتوانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

درخواست طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

  • برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع
  • با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیاد
  • شصت و سه درصد گذشته حال و آینده
  • شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد
  • نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای