بهترین برنامه ریزی زمانی برای خرید رپورتاژ آگهی

بهترین برنامه ریزی زمانی برای خرید رپورتاژ آگهی

شنبه 20 آبان 1402


اگر شما هم برای بهینه سازی وب سایت خود را به دنبال راهی مناسب می گردید، به شما خرید رپورتاژ آگهی را پیشنهاد می کنیم. در این حالت با استفاده از بک لینک سازی و همچنین تولید محتوای مفید می توانید توجه مخاطب را به صورت غیر مستقیم به خود جلب نمایید. 
اما سؤال اصلی این است که چگونه باید بهترین برنامه ریزی زمانی برای خرید رپورتاژ آگهی را انجام دهیم؟ در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی تک قصد داریم تا شما را با برنامه ریزی مناسب برای رپورتاژ آگهی و نکات مهم در هنگام استفاده از این شیوه سئو سایت آشنا نماییم، با ما همراه باشید.

چگونه رپورتاژ آگهی را از نظر زمانی برنامه ریزی کنیم؟

اگر می خواهید بهترین برنامه ریزی زمانی را برای خرید رپورتاژ آگهی انجام دهید، باید الگوریتم زیر را دنبال کنید:
1)    ارائه طرح کلی: قبل از آن که نوشتن رپورتاژ آگهی را آغاز کنید باید بدانید که چه مطالبی را در آن به مخاطب ارائه دهید تا نه تنها گیج نشود بلکه مفاهیم را هم به درستی به او منتقل کنیم. عنوانی جذاب و منحصر به فرد برای رپورتاژ آگهی خود انتخاب کنید که به راحتی بتوان آن را شناسایی کرد. 
پس از آن باید به توضیح رپورتاژ آگهی بپردازید، این کار را در دو تا سه پاراگراف انجام دهید و تلاش کنید تا مخاطب را با خود همسو نمایید. باید به طرح مشکلات مشتریان پرداخته و جواب مناسبی برای آنها ارائه دهید. همچنین باید در هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی، به جامعه هدف خود نیز توجه کنید و نوشتن رپورتاژ را بر اساس نیاز آن تنظیم نمایید.
2)    انتخاب بهترین سایت: پس از آنکه طرح کلی رپورتاژ آگهی را تدوین کردید، باید بتوانید سایت مناسبی برای انتشار آن انتخاب کنید. به شما توصیه می کنیم لیستی از سایت هایی که با شما مخاطبان مشترکی دارند را تهیه و بر اساس آن نسبت به سفارش رپورتاژ آگهی اقدام کنید. در صورت که از یک سایت بازخورد مناسب را دریافت نکردید، به سراغ گزینه بعدی در لیست خود بروید. 
3)    مشخص کردن هدف از رپورتاژ آگهی: افراد مختلف به دلایل گوناگونی برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام می کنند. اگر شما قصد دارید سرمایه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بازگردانید، باید شیوه خاصی از رپورتاژ آگهی را دنبال نمایید. در صورتی که برخی دیگر با اهداف ثبت نام در رویدادهای مختلف، شناساندن محصول خود به مشتری و غیره این کار را انجام می دهند. به شما توصیه می کنیم که قبل از هر کار، میزان بودجه ای که قرار است به آن اختصاص دهید را نیز تعیین نمایید. 
4)    تعیین زمان انجام رپورتاژ آگهی: آخرین و مهمترین مرحله که در برای خرید رپورتاژ آگهی باید به آن توجه کنید، انتخاب زمان درست برای انجام این کار است. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی تک به شما توصیه می کنیم که پس از شروع فعالیت سایت خود، 6 ماه به آن فرصت دهید. اگر به رتبه موردنظر شما دست پیدا نکرد، سپس نسبت به خرید رپورتاژ اقدام نمایید. پس از آن که رپورتاژ منتشر شد باید 3 ماه دیگر به سایت و موتور جستجوی گوگل استراحت دهید. اگر باز هم به هدف خود نرسیده بودید، پس از 3 ماه دوباره برای انتشار رپورتاژ اقدام نمایید. توصیه می کنیم این سیکل را تا زمان رسیدن به رتبه دلخواه خود ادامه دهید.

 

 بهترین برنامه ریزی زمانی برای خرید رپورتاژ آگهی

چگونه سایت های مختلف را برای رپورتاژ ارزش گذاری کنیم؟

حالا که با الگوریتم سفارش رپورتاژ آگهی آشنا شده اید زمان آن رسیده است به شما روشی را برای تعیین سایت مناسب برای انتشار آن نیز معرفی کنیم. به طور کلی ما با سه روش، سایت های مختلف را برای خرید رپورتاژ آگهی ارزش گذاری می کنیم.
1)    اسپم اسکور: با استفاده از این امکان می توان میزان جریمه شدن و افت رتبه بندی سایت های مختلف در گوگل را مشاهده کرد. پس اگر وب سایت موردنظر تعداد زیادی بک لینک به وب سایت تبلیغ کننده انجام داده باشد، اسپم اسکور آن افزایش پیدا می کند. 
بگذارید ساده تر به شما بگوییم، هرچه مقدار اسپم اسکور کمتر باشد، قیمت خرید رپورتاژ آگهی در آن سایت بالاتر است. اگر می خواهید از فاکتور اسپم اسکور وب سایت موردنظر خود مطلع شوید، می توانید از ابزار Moz استفاده کرده و سپس برای خرید رپورتاژ اقدامات لازم را انجام دهید. 
2)    دامین آتوریتی: اگر می خواهید وب سایت موردنظر خود را از نظر قدرت دامنه بررسی کنید، می توانید با استفاده از ابزار Moz این کار را انجام دهید. هر چه عددی که برای دامین آتوریتی نمایش داده می شود بیشتر باشد، اعتبار وب سایت موردنظر نیز بیشتر خواهد شد و در نتیجه هزینه رپورتاژ در آن بیشتر است.
3)    رتبه دامنه: در صورتی که تمایل دارید بک لینکی که به سایت شما داده می شود، اعتبار بیشتری داشته باشد باید رتبه دامنه وب سایت موردنظر را بررسی کنید. هر چه دامنه منبع بیشتر باشد و به تعداد صفحات کمتری بک لینک داده باشد، تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.
این مقدار بین ۰ تا ۱۰۰ متغیر است و به تعداد بک لینک های موجود در هر مطلب تقسیم می شود. به طور مثال وب سایتی با DR ۲0 که در مطالب آن 4 بک لینک وجود دارد معتبرتر است تا زمانی که DR وب سایت ۸۰ باشد ولی به هزاران صفحه بک لینک داده باشد.

 

برنامه ریزی برای خرید رپورتاژ آگهی

چگونه رپورتاژ آگهی رایگان منتشر کنیم؟

در انتهای این مطلب آموزشی درباره خرید رپورتاژ آگهی قصد داریم دو روش کاملاً رایگان برای انتشار رپورتاژ به شما معرفی کنیم:
•    تهیه پست مهمان: شما می توانید با تهیه پست مهمان برای وب سایت های مختلف نه تنها برای خود به صورت رایگان تبلیغ کنید بلکه با تولید محتوای مناسب، شانس افزایش رتبه سایت موردنظر در گوگل را هم بالا ببرید. بدین ترتیب معامله دو سر برد انجام داده و هم شما به مقصود خود می رسید و هم سایت موردنظر بهینه سازی خواهد شد.
•    تولید محتوا توسط لینکدین: در این شبکه اجتماعی پلتفرمی مخصوص برای تولید محتوا و انتشار تبلیغات وجود دارد. پس شما هم می توانید با استفاده از آن، محصولات و خدمات خود را به صورت رایگان به مخاطبین معرفی کنید.

سخن آخر

در مقاله بالا از آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی تک تمام تلاش خود را برای آشنایی شما با خرید رپورتاژ آگهی و زمان مناسب برای انجام آن کردیم. امیدواریم با استفاده از مطالب فوق بتوانید به بهترین نحو، رتبه سایت خود در موتورهای جستجو را بهتر کرده و باعث بهتر دیده شدن محصولات و خدمات خود در فضای اینترنت شوید.
 

کلمات کلیدی : خرید رپورتاژ آگهی

بخش نظرات

نظرات خودتون رو با ما در میون بذارید...

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

درخواست مشاوره رایگان

درخواست طراحی یا سئو سایت

با کلیک روی دکمه روبرو میتوانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

درخواست طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

  • برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع
  • با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیاد
  • شصت و سه درصد گذشته حال و آینده
  • شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد
  • نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای