پشتیبانی سایت

پیشتیبانی سایت دات نت خدمتی متمایز از شرکت طراحی سایت دیجی تک ویژه کلیه صاحبان سایت های ASP.NET

مهم نیست وب سایت شما توسط مهندسین طراح شرکت دیجی تک کد نویسی شده است یا توسط شرکتی دیگر، ما آماده ایم تا در پروژه پشتیبانی سایت ASP.NET شما را همراهی کنیم.

هروب سایت چه اختصاصی (صفر تا صد کد نویسی شده) باشد چه متن باز بوده و با قالب آماده بالا آمده باشد باز هم نیاز به پشتیبانی دارد. صاحبان سایت معمولاً یا به علت عدم آگاهی لازم یا به علت عدم در اختیار داشتن وقت کافی نیاز دارند تا برای تغییرات اساسی یا گسترش وب سایت خود توسط یک شرکت یا یک تیم معتبر پشتیبانی شوند.

رفع مشکلات فنی، اضافه کردن امکانی جدید، به روز رسانی امکانات موجود، رفع باگ هایی که پس از چندی کار کردن روی سایت دیده می شوند و هزاران کار دیگر که قطع به یقین صاحبان وب سایت های اختصاصی را به چالش می کشد، توسط شرکت دیجی تک قابل پشتیبانی است.

پشتیبانی سایت های طراحی شده در دیجی تک

ما در شرکت طراحی سایت دیجی تک با  جدیدترین پلتفرم ASP.NET به طراحی سایت اختصاصی می پردازیم و تا حدی به کیفیت کار خود اطمینان داریم که بر خلاف همه شرکت هایی که پشتیبانی 6 ماهه یا 1 ساله ارائه می دهند، پشتیبانی نامحدود ارائه می دهیم. سیستم طراحی سایت در شرکت ما به گونه ای است که دست کاربر را تا اندازه ای باز می گذاریم که برای هر تغییری هر چند جزئی در وب سایت خود مانند تغییر آدرس و شماره تلفن در فوتر سایت به پشتیبانی نیازی نداشته باشد و در صورت تغییر یا گسترش امکانات سایت نیز به صورت نامحدود کاربر را همراهی می کنیم.

افتخار ما این است که در مشتری مداری برند شماره یک طراحی سایت ایران باشیم نه در تعداد پروژه های انجام شده. کیفیت برای ما تا اندازه ای حائز اهمیت است که در برابر آن کمیت ها را نمی بینیم.

پشتیبانی سایت های دات نت طراحی شده در سایر شرکت ها

احتمالا در آگهی های تبلیغاتی شرکت های طراحی سایت دیده اید که می گویند طراحی سایت اختصاصی با 1 سال پشتیبانی رایگان و قطعا اینکه بدانید برای مدت زمان 1 سال سایت شما گارانتی دارد شما را خوشحال می کند اما از سویی دیگر به این فکر می کنید که بعد از اتمام قرارداد، پشتیبانی سایت به عهده کیست؟

این مسئله در افرادی که طرفدار سایت های اختصاصی هستند بسیار چالش برانگیز است. سایت های اختصاصی در کنار همه مزایایی که دارند متاسفانه گاهی اوقات معایب ناخوشایندی نیز دارند، نظیر اینکه شرکت طراح می تواند سایت را به گونه ای کد نویسی کند که شما برای هر تغییر هر چند جزئی به خود او مراجعه کنید. سود برخی از شرکت ها آنجاست که مدت زمان پشتیبانی رایگان برای شما تمام شود و در ادامه برای هر تغییر به صورت مجزا از مشتری درخواست پول نمایند.

متاسفانه این سیستم غیر اخلاقی در حال حاضر در بسیاری از شرکت ها در جریان است و موجب نارضایتی مشتریان زیادی شده است. ما در شرکت دیجی تک بر آن شدیم تا در راستای جلب رضایت مجدد مشتریان ناراضی از وضعیت پشتیبانی سایت های دات نت که موجب شده است دید شان نسبت به کیفیت سایت های ASP.NET تغییر کند گامی موثر برداشته و در کنارشان باشیم.

پشتیبانی سایتی که توسط شرکت دیگری طراحی شده باشد کار ساده ای نیست و دردسرهای زیادی با خود به همراه دارد اما ما برای اثبات اینکه مشتری مداری از کسب درآمد مهمتر است این خدمت را به مجموعه خدمات پشتیبانی شرکت دیجی تک افزوده ایم.

چطور از خدمات پشتیبانی سایت دات نت در شرکت دیجی تک برخوردار شویم؟

اگر شما نیز از جمله مشتریانی هستید که ازوضعیت پشتیبانی شرکت طراح سایت خود رضایت ندارید و می خواهید شخص یا تیم دیگری را برای پشتیبانی انتخاب کنید کافی است عبارت پشتیبانی سایت ASP.NET را در مرورگر خود جستجو کرده و وارد وب سایت دیجی تک شوید. شرکت دیجی تک در پایتخت واقع شده است اما هیچ محدودیتی برای ارائه خدمات پشتیبانی به سایر شهرستان های ایران ندارد. پس در هر جای ایران عزیز که هستید برای پشتیبانی سایت دات نت خود می توانید روی شرکت نام آشنای دیجی تک حساب کنید.

صاحبان وب سایت های ASP.NET شایسته آن هستند که بی دغدغه از وضعیت پشتیبانی سایت شان با اعتماد کامل روی رشد وب سایت شان سرمایه گذاری کنند. ما در این مسیر و اهداف بلند مدت موفقیت های شما در کنارتان هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از خدمات پشتیبانی و همچنین استعلام قیمت وضعیت هزینه های پشتیبانی سایت در دیجی تک کافی است با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

 

 

اشتراک گذاری: