SEO and Wsite Optimization

سئو و بهینه سازی سایت

 
سئو سایت نردبانی به سمت فتح قله‌های موفقیت در دنیای اینترنت


اگر صاحب یک سایت فروشگاهی یا خدماتی هستید و کسب سود و یا حتی فروش چشمگیر از آن برایتان آرزو است، با پیاده سازی اصول صحیح سئو سایت می‌توانید رویا خود را تحقق بخشید.
سئو تضمینی‌ترین راهی برای این است که در دنیای اینترنت و در رقابت با تعداد بیشمار سایت‌هایی که خدماتی مشابه شما دارند، وب سایت شما پیشگام باشد.
شرکت خدمات تحت وب دیجی تک با ارائه خدمات تخصصی سئو می‌تواند از سایت سوت و کور شما یک سایت پربازدید و در نهایت پر فروش بسازد. تخصص، دانش و از همه مهم‌تر تجربه متخصصین شرکت دیجی تک در پیاده سازی استراتژی سئو همان چیزی است که وب‌سایت‌های بزرگ برای برتر شدن به آن نیازمند هستند.
برندهای بزرگ از ابتدا بزرگ نبوده اند، فقط هوشمندانه‌تر از دیگران انتخاب کرده ‎اند.


مشاهده نمونه سایت‌هایی که با استراتژی سئو سایت ASP.NET شرکت دیجی تک در صفحه اول گوگل جای گرفته اند و ماندگار شده اند. 


بهینه سازی یا سئو سایت یعنی چه؟


سئو یا SEO یا بهینه سازی موتورهای جستجو  که برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است به مجموعه تکنیک هایی گفته می‌شود که کمک می‌کنند به ازای جستجوی عبارت هایی یکسان از سوی کاربران، در میان میلیون‌ها سایت طراحی شده در دنیا، سایت شما انتخاب کاربران برای بازدید باشد.
به طور مثال اینکه چرا موتور جستجوی گوگل به ازای جستجوی عبارت طراحی سایت ASP.NET از سوی کاربران، وب سایت شرکت دیجی تک را در رتبه اول به شما نمایش می‌دهد یا سایت X نام دیگری را در رتبه دو، همه و همه از قوانین و چهارچوب‌های از پیش تعیین شده ای تبعیت می‌کند. اگر شما به جزئیات این قوانی مسلط باشید و سایت خود را هم سو با آنها مدیریت کنید، می‌توانید در آزمون اعتبار سنجی گوگل نمره بالاتری بگیرید.
اینکه این قوانین چیست و چطور اجرا می‌گردد را در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.
از اهمیت سئو سایت همین بس که بدانید اگر سایتی طراحی کردید اما به بهینه سازی آن بی توجه بوده اید در واقع پول خود را دور انداخته‌اید. سایتی که طراحی شود اما دیده نشود صرفاً مثل راه اندازی یک فروشگاه شیک در یک زیرزمین دورافتاده است که با وجود ویترین لوکس و علی رغم زیبایی محصولات هیچ مشتری آن را نمی‌بیند که بخواهد از آن خرید کند. 
 


چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟


با توجه به تعاریفی که تا کنون ارائه کردیم پاسخ این سوال که چرا باید سایت خود را سئو کنیم تا حد زیادی روشن است.
همه ما با هدف بیشتر دیده شدن، بیشتر فروشختن و درنهایت کسب درآمد بیشتر نسبت به طراحی سایت اقدام می کنیم. اگر سایت‌مان ما را به این اهداف نرساند طبیعاتاً ضرر کرده ایم. پس برای تحقق اهداف‌مان از طراحی سایت باید به سمت بهینه سازی آن با جدیت گام برداریم. 
وقتی قرار است در رقابت با صدها، هزاران و شاید میلیون‌ها سایت ما نیز ادعای فروش کنیم پس باید در صفحه اول گوگل دیده شویم. بیایید با هم به یک سوال چالشی پاسخ بدهیم.
برای پیدا کردن نتیجه دلخواه خود بعد از سرچ یک عبارت در موتور جستجوی گوگل نهایتاً چند صفحه از نتایج گوگل را چک کرده‌اید؟
آیا واقعا از صفحه 2 یا نهایتاً صفحه 3 آن‌طرف‌تر رفته اید؟ اگر منطقی به این قضیه نگاه کنیم قطعاً بالای 95 درصد کاربران به سایت‌هایی که در صفحه 3 تا 7 هستند نگاه نمی‌کنند. با این تفاسیر سایتی که درصفحه اول یا نهایتاً دوم نباشد از نگاه 95 درصد کاربران محروم خواهد شد.
ذکر مثال فوق بدون تردید تمام صاحبان سایت را مجاب خواهد کرد که سئو سایت شان را در اولویت تمام کارهای خود قرار دهند. 


 
مراحل پیاده سازی اصول سئو در دیجی تک

 

مراحل پیاده سازی اصول سئو در دیجی تک


سئو فرآیند زمان بر و پیچیده ای است. در واقع سئو یعنی، سایت طراحی شده را به سمتی هدایت کنیم که رضایت کاربر یا بازدید کننده را جلب نماید، چرا که رضایت گوگل از سایت شما در گرو رضایت کاربران از سایت شما است. حال اینکه چگونه سایت مان را به سمت این جلب رضایت دو طرفه پیش ببریم مستلزم اجرای مراحلی است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم:
گام نخست: بهینه سازی سورس
در اولین قدم از مراحل سئو سایت در دیجی تک سایت شما از لحاظ ساختار کد نویسی، سرعت و خطاهای مربوط به بخش برنامه نویسی بهینه خواهد شد. البته اگر سفارش طراحی سایت ASP.NET خود را به شرکت دیجی تک بسپارید قطع به یقین در حین طراحی، اصول بهینه‌سازی سورس رعایت خواهد شد و در نهایت شما یک گام در مراحل سئو از دیگر رقبا پیشی خواهید گرفت.
گام دوم: تولید محتوای اصولی
همه ما به این مهم واقف هستیم که بخش عظیمی از کاربران به سایت‌هایی که محتوای غنی‌تری دارند بیشتر اعتماد می‌کنند. با این وصف تولید محتوای اصولی از جمله مهم‌ترین مراحلی است که باید در سئو به آن توجه ویژه داشت. تیم سئو دیجی تک در گام دوم پیاده‌سازی اصول سئو سایت شما را از لحاظ ساختار محتوایی مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در صورت نیاز پروسه تولید محتوای یکتا و با کیفیت را اجرا می‌کنند.
گام سوم: سئو داخلی
در سومین مرحله وب سایت شما از لحاظ تکنیک‌های سئو داخلی مورد بررسی قرار می‌گیرد. سئو داخلی شامل: ایجاد نقشه سایت، بررسی ساختار آدرس های اینترنتی، بررسی دسته بندی‌های سایت، بهینه‌سازی تصاویر، لینک‌سازی داخلی، نحوه برچسب‌گذاری و در نهایت تعیین کلمات کلیدی و اتصال سایت به ابزارهای آنالیز می‌شود.
گام چهارم: سئو خارجی
در این مرحله تیم سئو دیجی تک روی تبلیغات سایت شما کار خواهد کرد. سفارش تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی، کامنت مارکتینگ و سیگنال‌سازی در شبکه های اجتماعی از دیگر تکنیک‌هایی است که در گام چهارم اجرا می‌گردد.

وضعیت سئو سایت های Asp. Net 

یکی از مهم‌ترین فرآیندها در پیشرفت هر سایتی، سئوی آن است، استراتژی سئو با توجه به اهداف شما از سایت تعیین خواهد شد و دارای رویکردهای مختلفی است. سایت‌های تحت asp.net نیز قادرند مانند سایت‌های مختلف دیگری که با روش‌های دیگری نظیر وردپرس، پرستاشاپ، php و .. طراحی شده اند سئو یا بهینه سازی شوند. 
قابلیت ایجاد URL های منحصربه فرد و مبتنی بر اصول سئو، مسیریابی راحت، برچسب گذاری، دسته بندی، دیسکریپشن نویسی، محتواگذاری، تگ گذاری و از همه مهمتر کدهای بهینه و سرعت لود بالا از جمله ویژگی‌های بارز سئو سایت‌های Asp.net است.
سئو سایت‌‌هایی که با روش ASP.NET طراحی می‌شوند بسیار اهمیت دارد، پس از بهینه‌سازی سورس که عموماً توسط تیم طراح روی سایت اعمال می‌شود، در اولین قدم باید تولید محتوا و همچنین کلمات کلیدی سایت را بررسی کرد. برای این کار فهرستی از کلمات کلیدی پیدا کنید و آن‌ها را در متن به طور پراکنده قرار دهید.
در سال‌های اخیر کیفیت محتوا برای موتورهای جستجو گوگل بسیار با اهمیت شده است، در سال 2000 اغلب مانند ربات محتوا می‌نوشتند و این باعث می‌شد که سئو سایت آن‌ها پیشرفت داشته باشد اما این روزها گوگل تنها به کیفیت محتوا توجه می‌کند. پس در بهینه سازی سایت خود باید سعی کنید از محتواهای بسیار باکیفیت استفاده نمایید.
نکته مهم دیگر در سئو این سایت‌ها این است که باید به دیسکریپشن و متا توجه ویژه‌ای شود. باید در توضیحات متا از کلمات کلیدی استفاده کرده و طول متا را نباید بیشتر از 30 کلمه بنویسید، این کار موجب می‌شود تا موتورهای جستجو گوگل محتویات متون شما را سریع‌تر درک کنند.

وضعیت سئو سایت های Asp. Net در دیجی تک

طراحی سایت با زیرساخت فنی بهینه اولین قدم برای سئو سایت که در دیجی تک به خوبی پیاده سازی می شود. تیم برنامه نویسی دیجی تک بکند سایت را به گونه‌ای طرح ریزی می‌کنند که مبتنی بر الگوریتم‌های گوگل باشد و از لحاظ سرعت لود صفحه و سرعت ارسال درخواست به سمت سرور و بهینه سازی کدها مشکلی وجود نداشته باشد.
تنظیم تگ‌های هدینگ سایت به شکل بهینه و ایجاد رابط کاربری خوب مطابق به استاندارهای گوگل از دیگر خدماتی است که تیم دیجی تک در راستای سئو فنی یا تکنیکال به مشتریان ارائه می‌دهد.
آنالیز فنی، تحلیل رقبا و ترند کلمات کلیدی، خدمات سئو آن پیج و آف پیج و تولید محتوا با بالاترین کیفیت مبتنی بر اصول سئو سفید از دیگر خدمات متمایزی است که در دیجی تک صورت می پذیرد. 

با خدمات سئو و بهینه سازی دیجی تک، کسب رتبه‌های خوب در رنکینگ گوگل از آن وب‌ سایت Asp.Net شما خواهد شد.

قیمت خدمات سئو سایت


یکی از پرتکرارترین سوالات ذهن کاربران معمولا قیمت خدمات سئو سایت است. لازم است به این مهم متذکر شویم که تعرفه های سئو در شرکت دیجی تک بر اساس میزان رقابت سایت‌ها در حوزه کاری شما متفاوت است. به همین خاطر برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برآورد هزینه‌های سئو سایت خود، بهتر است فرم درخواست مشاوره یا ثبت سفارش شرکت دیجی تک را پر کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
نحوه سفارش سئو سایت به شرکت دیجی تک
برای اینکه سئو سایت خود را به شرکت دیجی تک بسپارید کافیست مراحل زیر را طی کیند:
•    توصیه می‌کنیم قبل از هر کاری رقبای خود را در حوزه کاری تان بشناسید.
•    توصیه می‌کنیم مهم ترین خدمات یا محصولات خود را یادداشت کنید.
•    فرم ثبت سفارش زیر را پر کنید.
•    در فرم ثبت سفارش آدرس اینترنتی سایت و شماره تماس خود را با دقت درج نمایید.
•    منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
و یا همین حالا با شماره 88373777 تماس حاصل فرمایید.


 

مشاهده بیشتر...
Testimonials

نظرات کاربران دیجی تک

FAQ

سوالات متداول

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست طراحی یا سئو سایت

با کلیک روی دکمه روبرو میتوانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

درخواست طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

  • برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع
  • با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیاد
  • شصت و سه درصد گذشته حال و آینده
  • شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد
  • نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای