طراحی سایت یزد، یکی از متمایزترین خدماتی است که شرکت دیجی تک به هموطنان خونگرم استان یزد ارائه می‌دهد. در حال حاضر در زمانی زندگی می کنیم که نیاز به حضور فعال در فضای وب از هر موقع دیگری بیشتر حس می‌شود. شرکت دیجی تک با ارائه خدمات طراحی سایت یزد این فرصت را برای همه هموطنان در اقصی نقاط ایران به خصوص خطه یزد مهیا ساخته تا همگام با بروزترین تکنولوژی روز دنیا بتوانند از خدمات IT محوری نظیر طراحی سایت بهره‌مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده پروژه‌های طراحی سایت انجام شده توسط متخصصین مجرب دیجی تک کافیست روی دکمه مشاهده پروژه‌ها کلیک کرده و با دقت به تحلیل کیفیت آنها بپردازید. قطع‌به یقین با مشاهده پروژه‌های انجام شده شرکت‌های مختلف و مقایسه کیفیت کار، در نهایت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای شما ساده‌ تر خواهد شد.


مقدمه‌ای درباره شهر یزد

 

طراحی سایت یزد


شهر یزد یکی از کلان شهرهای کشور ایران است که بافت تاریخی و زیبایش بسیاری از توریست ها و گردشگران را به سمت خود جذب کرده است. بی شک نمی‌توان ایرانی بود و از شهر یزد و بافت سنتی و بی نظیرش غرق لذت نشد. تاریخچه شهر یزد و سازه‌های باستانی بی‌نظیرش کافی است تا افتخار کنیم که ایرانی هستیم با یک فرهنگ غنی چند هزار ساله.
شهر یزد یک قطب مهم پزشکی در ایران نیز به شمار می‌رود و در زمینه‌های تکنولوژی و IT نیز در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. یزد اولین شهر در ایران است که آثار باستانی اش موفق به ثبت جهانی شد. در این شهر، محله‌ای به نام محلۀ زرتشتی ها هنوز هم بافت زیبا و قدیمی خود را حفظ کرده است. همین بخش، موجب شده که گردشگران زیادی به این منطقه سفر کنند و از این محله بازدید نمایند.
 طبق آمار سال 1395 یزد با 530 هزار نفر شهروند، یکی از شهرهای پرجمعیت و بزرگ ایران نیز به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که شهر یزد  پنجمین شهر صنعتی ایران است و مهم‌ترین و بزرگ‌ترین صنایع ایران در این شهر فعالیت می‌کنند. از صنایع مهم یزد می‌توان نساجی، فرش، معادن آهن، معادن فولاد و معادن زغال سنگ را نام برد.
اگر شما هم در این شهر تاریخی و با قدمت ساکن هستید و به دنبال شروع یک کسب و کار نو می‌گردید و یا حتی می‌خواهید کسب و کار از پیش راه اندازی شده خود را رونق دهید، باید به سمت فضای اینترنت و وب سایت‌ها قدم بردارید. به خصوص از زمانی که ویروس کرونا و همه گیری‌اش کسب و کارهای سنتی را به شدت متضرر کرده، تاکید می‌کنیم که از طریق ایجاد وب‌سایت می‌توانید نیازهای اساسی تجارت خود را تأمین نموده و کار خود را به وسعتی به اندازه یک کشور معرفی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چون و‌ چرای طراحی سایت، قیمت و مراحل آن کافیست در مرورگر خود عبارت طراحی سایت یزد را جستجو کرده و به وب‌سایت دیجی تک وارد شوید.

 

وضعیت کسب و کار در یزد

اگر بخواهیم شهر یزد را از نظر اقتصادی مورد بررسی قرار دهیم، باید به آمار و گزارشات رجوع کنیم. بر طبق آمار این شهر دارای 4.4 درصد از تولیدات ناخالص داخلی کل کشور بوده و دومین استان از نظر معدن می‌باشد. این امر نشان دهنده وضعیت اقتصادی و کسب و کار خوب در شهر یزد است. به همین دلیل این استان را یکی از استان‌های مهاجرپذیر بعد از تهران و البرز می‌دانند.
نرخ بیکاری در جوانان در این شهر در سال گذشته 23 درصد بوده که این میزان نسبت به سال قبل از آن، حدود 2 درصد کاهش داشته است. در شهر یزد فرصت‌های سرمایه گذاری و اشتغال زیادی برای جوانان وجود دارد و همین امر موجب می‌شود که پیدا کردن کار و یا راه اندازی کسب و کار در این شهر بسیار راحت باشد.
 

چرا طراحی سایت یزد با دیجی‌تک؟

در بخش قبل اشاره کردیم که شهر یزد در واقع قطب صنعت کشور به شمار می‌رود و به همین علت کسب و کار در آن از شور و حال بیشتری برخوردار است. بسیار دیده شده است که عدۀ کثیری از جوانان از جای جای ایران برای کار به شهر یزد مهاجرت می‌کنند. اما اگر کارفرمایان در شهر یزد با همین روش ادامه بدهند قطعاً چند سالی بیشتر دوام نخواهند آورد. نمونه بارز این ادعا در شیوع ویروس کرونا و تغییر یکباره رویکرد زندگی از حالت سنتی به حالت آنلاین است. پس وقت آن رسیده است که شما هم به عنوان یک صاحب کسب و کار به اهمیت طراحی سایت پی ببرید تا با تغییراتی این چنین باز هم بتوانید چرخه اقتصاد کسب و کارتان را با قدرت به سمت جلو هدایت کنید.
طراحی سایت از کسب و کار بدون نام و پنهان شما یک برند شناخته شده می‌سازد البته اگر به درستی و توسط یک تیم متخصص انجام شود و در ادامه شما نیز با جدیت به پر و بال دادن آن کمک کنید. دلایل ارزشمندی که تا کنون برشمردیم کافیست تا در پاسخ به سوال چرا طراحی سایت یزد بگویید گام نخست برای ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ و دگرگونی تبلیغات ناکارآمد سنتی در عصر حاضر.

 

اهمیت طراحی سایت یزد

با توجه به موارد گفته شده در مورد وضعیت کسب و کار در شهر یزد، بهتر است که برای رونق بخشیدن به کسب و کارتان، تبلیغات زیادی داشته باشید. تبلیغات در واقع اصلی‌ترین قدم در پیشرفت و موفقیت در کار است. یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و یا به بیانی دیگر، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت است. شما با طراحی سایت می‌توانید خدمات و محصولاتتان را به بازار معرفی کنید. این روزها فضای اینترنت یکی از بهترین فضاها برای برند شدن بوده است پس از اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار خود غافل نشوید.

 

طراحی سایت در یزدمزایای طراحی سایت یزد

مزایای طراحی سایت در حال حاضر بر هیچ کس پوشیده نیست. طراحی سایت کمک می‌کند تا در هر جایی از کشور که هستید چه ساکن پایتخت یا ساکن یک روستای دورافتاده بازهم بتوانید از یک پلتفرم برخوردار شده و محصول خود را به یک دنیا معرفی کنید. این فرصت کوچکی نیست که در خانه بنشینید و محصول خود را به راحتی به دنیا نشان بدهید.
بزرگترین مزیت طراحی سایت یزد همین است که مشتری شما از تهران بتواند زیباترین صنایع دستی مورد نظر خود را که باید پیش  از این حتما از فروشگاه‌های یزد تهیه می‌کرد، از خانه اش سفارش دهد. این مزیت هم رونق کسب و کار شما را به همراه خواهد داشت و هم آسایش مشتریان را مهیا می‌سازد. 

طراحی سایت مبتنی بر اصول سئو

برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود بعد از طراحی سایت، سئو در آن بسیار حائز اهمیت است و حتما باید به صورت اصولی و طبق استاندارهای گوگل انجام شود تا سایت شما هر چه سریع تر در صدر مرورگرها قرار بگیرد. با توجه به اهمیت سئو در دیده شدن شما، اگر سایت از ابتدا طبق اصول سئو طراحی نشود، مجدد باید هزینه ای جداگانه به افراد متخصص در زمینه سئو بدهید تا کدهای سایت شما را بر اساس اصول سئو بهینه سازی کنند. هر چقدر که وب سایت شما از پایه بر اساس الگوریتم های گوگل طراحی و محتواسازی شده باشد می تواند در ادامه کار مدیر سئو را راحت تر کرده و در هزینه های بهینه سازی سایت شما را جلوتر بیندازد.

UI/UX حرفه‌ای

در هر کاری علاوه بر باطن این ظاهر است که از اهمیت بالایی برخوردار است. در طراحی سایت نیز ظاهری زیبا و کاربر پسند بسیار حائز اهیمت است. وب سایت های طراحی شده در دیجی تک می توانند توجه شما با هر سلیقه ای که دارید را جلب نمایند. به عبارتی با توجه به این که شرکت دیجی تک از کد نویسی اختصاصی برای طراحی سایت استفاده می کند، جهت طراحی گرافیک سایت هم نیازی نیست بر اساس یک چهارچوب ثابت و از پیش تعیین شده صورت بگیرد و UI/UX سایت طبق نظر شما کدنویسی شده و در پایان کار به شما تحویل داده می شود.

کدنویسی اختصاصی

بسیار مهم است که سایت شما از پایه و اساس متناسب با نیاز و مطابق سلیقه شما طراحی شده باشد. استفاده از قالب های آماده اصولا محدودیت های خاص خود را دارند و نمی توانند دقیقا باب میل شما خروجی مورد نظر را ایجاد نمایند. لازم به ذکر است که سایت های طراحی شده در شرکت دیجی تک بر اساس پلتفرم ASP.NET است. این پلتفرم یک زبان برنامه نویسی اختصاصی است که توسط آن طراح دیگر از یک قالب آماده برای طراحی وب سایت استفاده نمی کند و سایت شما را بر اساس شکلی که در ذهن شماست طراحی می کند.

طراحی سایت ریسپانسیو

این روزها کاربران دنیای مجازی بیشتر از آنکه برای چک کردن یک وب سایت پای سیستم بنشینند از تلفن همراه یا تبلت شان به منظور وب گردی استفاده می کنند. به همین علت باید سایت شما طوری طراحی شده باشد که در همه نوع دستگاه های هوشمند همچون موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و . . . یک نمایش منظم و کاملی داشته باشد. شرکت دیجی تک با توجه به اهمیت این موضوع، سایت شما را به گونه ای طراحی می کند که در همۀ این دستگاه‌ها کاربر با نمایش سایت مشکلی از جمله کوچک یا بزرگ بودن ابعاد آن نداشته باشد.

پشتیبانی فنی قوی

طراحی سایت فقط این نیست که یک سایت طراحی شده و پس از تحویل به مشتری رها شود. خیر. به روزرسانی می خواهد. تعمیر و نگهداری می خواهد. توسعه می خواهد. در صورت ایجاد مشکل، نیاز به رفع دارد. اغلب شرکت های طراحی سایت پشتبانی محدود 6 ماهه یا نهایت 1 ساله دارند اما ما در شرکت دیجی تک پشتیبانی سایت را به صورت نامحدود انجام می‌ دهیم. به عبارتی دیجی تک از جمله معدود شرکت هایی است که در آن ارائه پشتیبانی سایت به مشتریان تایم خاص و محدودی ندارد و شما می توانید به صورت نامحدود از این خدمت پر کابرد بسته به نیاز خود بهره کافی را ببرید.

پیشنهاد دیجی تک برای طراحی سایت یزد

دیجی تک انواع سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، رزرواسیون، خبری، شخصی، طراحی پورتال و آموزشی با بهترین کیفیت و بهره گیری از امکانات و تکنولوژی‌های بروز در طراحی سایت، برای شما ارائه می‌دهد. این شرکت یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت یزد بوده و با استفاده از بروزترین خدمات و مشاوره‌ها به توسعه پروژه‌های مختلف می‌پردازد. همانطور که می‌دانید میزان رشد تکنولوژی در عملکردهای تجاری سرعت یافته و بدین ترتیب طراحی یک سایت ویژه می‌تواند برای افزایش میزان درآمد شما نکته قابل توجهی باشد و به نحوی کسب و کار شما را دگرگون کند، بنابراین فردا برای طراحی یک سایت برای بیزینس شما دیر است. همین حالا اقدام کنید.
•    طراحی سایت رزرواسیون 
طراحی سایت رزواسیون می‌تواند به طور مستقیم به کسب و کارهای مختلف، اعتبار، هویت و رونق ببخشد. با داشتن این چنین سایتی، می‌توانید در کاهش هزینه‌های خود و در نتیجه فروش بیشتر کمک کنید. در این سیستم دیگر نیازی نیست مشتریان شما با تحمل ترافیک سنگین و شرایط مختلف آب و هوایی، به صورت حضوری به شما مراجعه کنند. دیجی تک باکیفیت‌ترین سیستم‌های رزرواسیون را برای شما طراحی خواهد کرد.
•    طراحی سایت شرکتی
چنانچه هدف شما از راه اندازی یک سایت شرکتی، رقابت با شرکت‌ها و سایت‌های رقیب ی که فعالیت مشابه شما دارند، است، باید یک سایت شرکتی اختصاصی طراحی کنید تا در کارتان موفق شوید. دیجی مارکت با طراحی کنترل پنل بسیار پیشرفته و هاست رایگان می‌تواند برای شما بهترین سایت شرکتی را طراحی کند. همچنین می‌توانید از قالب‌های کاملا اختصاصی آماده استفاده نموده و از پشتیبانی 24 ساعته رایگان این شرکت نیز بهره‌مند شوید.
•    طراحی سایت فروشگاهی
اگر قصد دارید محصولات خود را در فضای اینترنت به صورت آنلاین با حجم فروش بالا به فروش برسانید، نیازمند طراحی یک سایت فروشگاهی هستید، طراحی چنین سایتی نیازمند تخصص و مهارت بوده که شرکت معتبر دیجی تک با داشتن رضایت صد درصدی مشتریان می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

 تعرفه طراحی سایت یزد در دیجی تک

طراحی سایت در حال حاضر دارای دامنه وسیعی از قیمت ها است. اگر سری به سایت های فریلنسری بزنید خواهید دید که طراحی سایت را با قیمت های بسیار متنوعی انجام می دهند. اما از کجا بدانیم که تعرفه واقعی طراحی سایت چقدر است؟ برای این کار توصیه می کنیم استعلام قیمت تعرفه های طراحی وب سایت را از شرکت های معتبر انجام دهید. اما در نهایت برای طراحی سایت ASP.NET باید هزینه بالاتری نسبت به وب سایت های وردپرسی پرداخت نمایید چرا که در این پلتفرم 0 تا 100 وب سایت شما متناسب با نیاز و پروپزال کسب و کار شما کدنویسی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت طراحی سایت ASP.NET با کارشناسان ما در شرکت دیجی تک تماس بگیرید.


سفارش طراحی سایت یزد

 

طراحی سایت خوب در یزد


فرض کنید می‌خواهید برای خود یک مغازه بخرید یا حتی اجاره کنید. چقدر برای انتخاب بهترین مکان برای شروع کسب وکار خود حساسیت به خرج می‌دهید؟
انتخاب بهترین شرکت برای سفارش طراحی سایت نیز باید باید به همان حساسیت انجام شود چرا که نقطه شروع حضور فعال شما در فضای وب است. طراحی سایت درست و اصولی هویت شما را به بهترین شکل ممکن در فضای وب فراهم می‌سازد پس توصیه می‌کنیم سفارش طراحی سایت خود را به شرکتی معتبر با تجربه بالا بسپارید.
شرکت دیجی تک با چندین سال تجربه درخشان در عرصه طراحی سایت ASP.NET و طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت‌های شرکتی بسیار، می‌تواند بهترین انتخاب برای شروعی قدرتمندانه در دنیای اینترنت باشد. برای مشاهده پروژه‌های انجام شده توسط شرکت دیجی تک روی دکمه مشاهده پروژه‌ها در ابتدای همین صفحه کلیک کنید.
انتخاب شرکت دیجی تک شما را از طراحی سایت با زیرساخت کد نویسی قوی با امنیت بالا، معماری و ظاهر گرافیکی منحصربه فرد، سرعت لود خوب و از همه مهمتر سایتی واکنش گرا در تمام دستگاه‌های هوشمند نظیر لپتاپ، تبلت و ساعت‌های هوشمند برخوردار می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه‌های طراحی سایت یزد و یا مشاوره بیشتر می‌توانید فرم درخواست مشاوره زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.


 

اشتراک گذاری:

برچسب ها:

پرسش های پر تکرار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،