وقت آن است که مرم شهر 4500 ساله تبریز نیز هم سو با دنیای بی انتهای فناوری و دانش تغییر چشمگیری در  توسعه مشاغل خود ایجاد نمایند و اندکی مدرنیته را نیز چاشنی کارشان کنند. همه ما میدانیم که چرم تبریز شهره خاص و عام است، وقتی می‌شود شما به عنوان یک تولید کننده تبریزی بدون واسطه از طریق وب سایت خودتان محصولات چرمی تان را به دنیا معرفی کنید چرا به دنبال واسطه‌ها و نمایندگی‌ها بگردید؟
طراحی سایت تبریز خدمتی کاملا تخصصی از شرکت دیجی تک است که می‌تواند به کلیه کسب و کارهای سنتی تبریز این فرصت را بدهد تا شعبه‌ها یا بهتر است بگوییم هویت مجازی خود را بسازند و در دنیای وب نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.


طراحی سایت برندهای بزرگ و نام آشنایی در تهران با شرکت دیجی تک بوده است، حالا وقت آن رسیده تا نام برندهای شناخته شده  تبریزی نیز در صفحه نمونه کارهای شرکت دیجی تک خودنمایی کنند.
برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت دیجی تک اینجا کلیک کنید.


مقدمه ای راجع به شهر تبریز

 


شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است و با قدمت 4500 ساله‌اش به شهر آرزوها شهرت یافته است. وجود جاذبه‌های گردشگری بیشمار، همسایگی با کشور ترکیه و مرز مشترک با این کشور و در مسیر تردد مسافرین استانبول بودن و از همه مهم‌تر آب و هوای دلچسب این شهر رویایی را به یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران تبدیل کرده است. در تبریز کسب و کار نیز رنگ و بوی دیگری دارد. کسب و کارهای سنتی در بازار بزرگ تبریز از یک سو، شاغلین در کسب و کارهای مربوط به گردشگری از سوی دیگر و وجود رودخانه آجی چای یا تلخه و توسعه کشاورزی در اطراف آن مردمان این شهر را به جامعه‌ای پر کار و سخت کوش تبدیل کرده است.
خرید و فروش فرش تبریز در بازار این شهر حرف اول را می‌زند. چرم تبریز و کفش‌های وسوسه کننده‌ای که حاصل هنر کفاشان این شهر است را نیز نمی‌توان کمتر از فرش‌های بازار تبریز دانست. حلوای تبریز و آجیل خوشمزه‌اش نیز ارزش این را دارد که یک بار طعم بی نظیرشان را بچشید.
با ذکر مقدمه چینی‌های فوق می‌خواهیم بگوییم که بازار تبریز پتانسیل بالایی برای چرخاندن اقتصاد کشور دارد اگر به درستی به ایران و جهان شناخته شود. لازمه معرفی بازار تبریز به دنیا، طراحی سایت تبریز است.
طراحی سایت اگر به درستی انجام شود می‌تواند بازار سرپوشیده این شهر را به یک پاساژ مجازی بزرگ تبدیل کند.
اگر ساکن تبریز هستید و در این شهر باستانی برای خود کسب و کاری راه انداخته‌اید ما در شرکت طراحی سایت دیجی تک آماده‌ایم تا شما را با به‌روزترین امکانات طراحی سایت صاحب یک هویت مجازی کنیم. هویتی که شتاب دهنده توسعه کسب و کارتان خواهد شد. شما به راحتی می‌توانید با داشتن یک سایت نیازهای اصلی و اساسی تجارت خود را تأمین کرده و کسب و کار خود را به وسعتی به اندازه کل شهرهای ایران معرفی کنید.

 
چرا طراحی سایت تبریز؟

شاید اگر به کسبه مسن تر بگویید طراحی سایت می‌تواند در افزایش تعداد مشتریانت تاثیر بسیاری داشته باشد مقاومت کرده و شیوه سنتی خود را ارجح‌تر بداند اما بی شک کسب و کارهای نوپا و جدیدتر در تبریز برای شناخته شدن باید با شیوه‌های نوین خود را به بازار معرفی کنند. نوین‌ترین شیوه تبلیغات در حال حاضر طراحی سایت است. با طراحی سایت می‌توانید علاوه بر مشتریان رهگذر، کاربران سرگردان فضای وب را نیز روانه سایت و در نهایت فروشگاه خود کنید.
طراحی سایت می‌تواند حتی در روزهای تعطیل و یا در ساعات غیر کاری این فرصت را به مشتریان شما بدهد تا از کالاهای شما از طریق وب سایت‌تان بازدید کنند. این فرصت تبلیغ شایسته صرف هزینه یا بهتر است بگوییم سرمایه گذاری نیست؟
بگذارید با یک حساب سر انگشتی اهمیت طراحی سایت تبریز را برای شما روشن کنیم.
حساب کنید در طول یک روز چند نفر غیر تبریزی به صورت حضوری از محصولات تان بازدید می‌کنند؟ قطعا پاسخ نمی‌تواند بیشتر از 5 نفر باشد. این معضل، فروش محصول را در فروشگاه شما بومی می‌کند. طراحی سایت این فرصت را برای شما ایجاد می‌کند تا در هر لحظه از شبانه روز بازدیدکننده‌هایی از سراسر ایران به راحتی بتوانند از محصولات شما بازدید کنند.

 


مزایای طراحی سایت تبریز


طراحی سایت مزایای بسیاری در گسترش کسب و کار دارد که در ادامه به ذکر چند مورد از آنها می‌پردازیم:

  • بدون محدودیت زمانی یا مکانی می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.
  • با طراحی سایت می‌توانید به راحتی کلیه اخبار، تخفیف‌ها و جشنواره‌های خود را به مشتریان‌تان اطلاع رسانی کنید.
  • طراحی سایت می‌تواند شما را با همکاران خود در شهرهای دیگر آشنا کند و این آشنایی‌ها قطعا برای شما سودبخش خواهد بود.
  • اگر سایت شما قابلیت فروش آنلاین داشته باشد می‌توانید بدون معضلاتی مثل چانه زدن مشتری ها یا اصرار به خرید چکی یا نسیه پول خود را نقد کنید.

طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش‌گرا)

باتوجه به این که 70 درصد مردم برای وب گردی از دستگاه‌های هوشمند همچون تلفن همراه، تبلت، ساعتهای هوشمند و. . . استفاده می‌کنند، سایت شما نیز باید در همۀ این دستگاه‌ها نمایش درست و کاملی داشته باشد. بنابراین موضوع واکنش‌گرایی سایت حین طراحی بسیار حائز اهمیت است. شرکت دیجی تک در تمامی سایت‌های طراحی شده مسئله واکنش‌گرا بودن سایت را به منظور هم سو بودن سایت با اصول سئو در نظر گرفته و رعایت می‌کند. چنانچه سایت شما در موبایل سایر دستگاه‌های دیجیتال نمایش منظم و درستی نداشته باشد بخش قابل توجهی از کاربران خود را از دست خواهید داد.

طراحی سایت مبتنی بر اصول سئو

سایتی که حین طراحی سئو شده باشد یکی از مهم‌ترین و بهترین خدماتی است که در دنیای مجازی امروز باید از سمت شرکت‌های طراح برای مشتریان در نظر گرفته شود. همچنین با در نظر گرفتن رقابت سخت و سنگین کسب و کارهایی که دارای سایت هستند، هر سایتی که اصول سئو در آن پیاده سازی نشده نباشد، می‌توان گفت ارزش خاصی ندارد! در نتیجه باید به مسئله سئو اهمیت بیشتری داد. به علاوه چنانچه در ابتدای طراحی سایت اصول سئو در آن رعایت نشده باشد، در ادامه کار صاحب سایت مجدد هزینه بیشتری را به کارشناسان سئو پرداخت می‌کند تا باگ‌ها و مشکلات سئو نشده سایت را برطرف کنند.

کدنویسی اختصاصی

اگر برای طراحی سایت خود کمی جست‌جو کرده باشید می‌بینید که امروزه سایت‌های وردپرسی به دلیل استفاده از قالب آماده با قیمتی ارزان توجه افراد زیادی که تمایل به داشت سایت دارند را به خود جلب کرده است. همان طور که سایت‌های وردپرسی از قیمت مقرون به‌صرفه‌ای برخوردارند در عین حال به جهت Open Source (متن باز)  بودن خطراتی همچون هک شدن و امنیت پایین را به همراه دارند. پس چنانچه حفظ امنیت اطلاعات تجارت برایتان مهم است وقت آن رسیده که به طراحی سایت اختصاصی (کدنویسی شده) بیشتر اهمیت دهید. دیجی تک تضمین سایت‌ کد نویسی شده با امینت بالا را به مشتریان خود می‌دهد.

پشتیبانی فنی قوی

هر سایتی که طراحی می‌شود به طور قطع بعد از گذشت مدتی به توسعه نیاز دارد. توسعه سایت‌های کدنویسی شده که به طور اختصاصی طراحی شده‌اند، کار ساده‌ای نیست که هر برنامه نویسی از عهدهۀ انجام آن برآید!
شرکت طراح باید خدمات پشتیبانی قوی برای ارائه به مشتریان داشته باشد. امروزه تعداد زیادی از شرکت‌های طراحی سایت معمولا بین 6 ماه یا 1 سال پشتیبانی سایت طراحی شده توسط خودشان را بر عهده می‌گیرند اما شرکت دیجی تک بعد طراحی سایت، پشتیبانی را به صورت نا محدود در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد تا هر زمانی که سایت با مشکل یا باگ فنی روبه‌رو شد به راحتی بتواند با مشاورین پشتیبان ما تماس برقرار کرده و خدمات آن استفاده نمایند.

UI/UX حرفه‌ای

به همان اندازه که زیر ساخت حرفه‌ای و کد نویسی شده سایت در کیفیت آن تاثیر دارد، از لحاظ ظاهری نیز مهم است که سایت از طراحی گرافیک درجه یکی برخوردار شده باشد. به عنوان مثال همان قدر که ویترین یک فروشگاه قادر است به صورت فیزیکی توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کند، ظاهر و گرافیک زیبا در یک سایت می‌تواند تعداد کاربران زیادی را به خود جذب نموده و مدت زمان بیشتری در آن نگاه دارد. گرافیک سایت از جمله فونت، رنگ سازمانی، جایگذاری کادر، دکمه‌ها، منو و. . . باید به صورتی طراحی شده باشد که مطالب و محصولات شما را با خوانایی و کیفیت خوبی برای کاربران به نمایش بگذارد. طراحان سایت در شرکت دیجی تک با استفاده از دانش برنامه نویسی و آگاهی کامل از روانشناسی رنگ‌ها می‌توانند سایتی با دیزاین کاملا حرفه‌ای به شما تحویل دهند.

 
سفارش طراحی سایت تبریز

 


اگر تا این لحظه به اهمیت طراحی سایت تبریز پی بردید و قصد دارید به دنبال یک شرکت معتبر بگردید تا به بهترین شکل ممکن کار طراحی سایت شما را انجام دهد ما به شما شرکت خدمات تحت وب دیجی تک را معرفی می‌کنیم. شرکت دیجی تک با چندین سال سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو سایت و تولید محتوا می‌تواند پکیج کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار دهد. شرکت دیجی تک در تهران واقع شده است اما آماده است تا برای کلیه صاحبان کسب و کار در هر جای ایران که هستند به صورت اختصاصی سایت طراحی کند. این استراتژی در دیجی تک با این هدف طرح‌ریزی شده است تا صاحبان کسب و کار غیر تهرانی نیز بتوانند از امکانات پایتخت نشینان بهره‌مند شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رزومه شرکت اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت و مشاهده نمونه کارها اینجا کلیک کنید.
برای برقراری ارتباطی آسان با کارشناسان دیجی تک می‌توانید روی گزینه پشتیبانی آنلاین کلیک کنید.
اگر نمونه کارهای دیجی تک را دیده‌اید و تصمصم دارید تا سفارش خود را قطعی کنید کافی است، فرم ثبت سفارش زیر را پر کنید تا فرم قرارداد طراحی سایت تبریز برای تان ارسال گردد.

اشتراک گذاری:

برچسب ها:

پرسش های پر تکرار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است،