ویژگی‌های سایت پزشکی خوب همراه با حدود قیمت

ویژگی‌های سایت پزشکی خوب همراه با حدود قیمت

شنبه 3 تیر 1402


 پزشکان عزیز می توانند با استفاده از طراحی سایت پزشکی با یک تیر دو نشان بزنند؛ داشتن یک سایت پزشکی به آن ‌ها کمک می‌کند تا سریعتر به اهدافشان برسند. هم‌چنین بهبود خدمات رسانی پزشکی از دیگر اهدافی است که از این طریق محقق می شود. یکی از خدمات شرکت دیجی تک، طراحی سایت حرفه‌ ای در حوزه پزشکی می باشد که پزشکان علاقه مند به داشتن سایت می توانند با هر بودجه ای به منظور خدمات رسانی موثرتر به مردم به انجام این کار اقدام نمایند. 

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ 

یکی از سوالاتی که ممکن است پزشکان با آن مواجه شوند این است که طراحی سایت پزشکی چه اهمیتی دارد و اصلا چرا باید یک سایت داشته باشیم؟ ما در این بخش قصد داریم درباره اهمیت دار بودن این مساله با شما به صحبت بپردازیم. به طور کلی موارد مطرح شده در زیر را می توان جزء دلایلی دانست که نشان دهنده اهمیت دار بودن طراحی سایت برای یک پزشک است.
1.    ایجاد سایت پزشکی به بیماران کمک می کند تا اخذ ویزیت برای آن ها ساده تر شده و روند درمان با سرعت بیشتری انجام شود.
2.    ساخت سایت پزشکی این قابلیت را به افراد می دهد تا تخصص پزشکان را با دیگر پزشک ها مورد مقایسه قرار داده و در نتیجه بهترین متخصص و پزشک را برای دریافت خدمات پزشکی انتخاب نمایند.
3.    یافتن بهترین پزشکان در سریعترین زمان ممکن از دیگر مواردی است که اهمیت طراحی سایت پزشکی را نشان می دهد. 
4.    ایجاد یک سایت پزشکی به بیماران کمک می کند تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنند تا بدون آنکه به پرداخت هزینه رفت و آمد و دریافت ویزیت حضوری اقدام نمایند، بتوانند تنها با چند کلیک به دریافت نوبت بپردازند.
5.    داشتن یک سایت پزشکی به پزشکان کمک می کند تا در فضای مجازی معروف شده و به شهرت برسند. برای آنکه این اتفاق رقم بخورد بایستی طراحی سایت به بهترین شکل ممکن انجام شود.
یک سایت پزشکی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
بیایید سفری کوتاه در زمان گذشته و حال داشته باشیم. همان طور که می دانید در گذشته افراد برای آنکه بتوانند از یک پزشک وقت بگیرند بایستی دردسرهای فراوانی را تحمل می کردند. آن ها باید مدت زمان زیادی را برای یافتن متخصص مناسب اختصاص می دادند و حتی پس از پیدا کردن متخصص خوب بایستی به صورت حضوری به دریافت نوبت اقدام می کردند. این کار برای آن دسته از افرادی که در فاصله دورتری از پزشک قرار داشتند با سختی های بیشتری همراه بود. اما امروزه به دلیل وجود اینترنت و انجام کارهایی مانند طراحی سایت پزشکی، خیلی از کارها ازجمله شیوه دریافت نوبت از پزشک تغییر کرد.
 در حال حاضر مردم دوست دارند که تنها با چند کلیک در فضای اینترنت و در سریعترین زمان ممکن بتوانند پزشک مورد نظر خود را پیدا کرده و اقدام به اخذ ویزیت نمایند. پیدا کردن متخصص و اخذ ویزیت اینترنتی از پزشک میسر نمی شود مگر با داشتن سایت اینترنتی. پزشکانی که تمایل به داشتن سایت پزشکی دارند بایستی نکاتی را مد نظر داشته باشند تا بتوانند به نتایج موثر و مطلوبی دست یابند.

 طراحی سایت پزشکی خوب

سرعت بالا 

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت پزشکی باید مد نظر قرار داد، بالا بودن سرعت سایت می باشد. برای آنکه به اهمیت این ویژگی پی ببرید بهتر است خودتان را به جای کاربران بگذارید. کاربران همان کلیک کننده هایی هستند که تنها یک چیز برایشان در دنیای اینترنت اهمیت دارد و آن هم رسیدن به سایت دلخواه در کوتاه ترین زمان ممکن.
اگر کاربر بخواهد به بازدید از سایت شما بپردازد بایستی صفحه سایت با سرعت بالا نشان داده شود چرا که پایین بودن سرعت باعث می شود تا کاربر فورا صفحه سایت شما را ببندد و برای رسیدن به مطلب دلخواه خود به دیگر سایت های مشابه مراجعه نماید. بهتر است بدانید که یکی از مواردی که بر جایگاه سایت شما در گوگل تاثیرگذار می باشد، سرعت سایت است.

سازگار بودن با انواع گوشی های همراه 

از دیگر نکات مهم که بایستی در طراحی سایت پزشکی به آن توجه شود، سازگار بودن سایت با انواع گوشی های همراه می باشد. شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که سایتی را توسط لبتاب خود باز کرده اید اما با گوشی همراه خود نتوانسته اید به بازدید از آن سایت بپردازید. اینگونه سایت ها فقط با رایانه ها باز می شوند چرا که طراحی آن ها به گونه ای بوده است که از طریق وسایل هوشمند مانند موبایل و تبلت نمی توان به بازدید آن ها اقدام کرد.
از آنجائی که امروزه اکثر مردم از وسایل هوشمند به خصوص موبایل های هوشمند استفاده می کنند لذا بایستی سایت پزشکی به گونه ای طراحی شود تا این سایت ها توسط گوشی های همراه پشتیبانی شوند.

از سیستم نوبت دهی برخوردار باشد

ایجاد سیستم نوبت دهی را باید به عنوان مهم ترین نکته در طراحی سایت پزشکی دانست. در حقیقت برقراری سیستم نوبت دهی، اساسی ترین کاری است که در ایجاد سایت برای یک پزشک بایستی مد نظر قرار گیرد. اگر سایت پزشکی مجهز به سیستم فوق باشد علاوه بر آنکه بیماران به راحتی می توانند به دریافت ویزیت اقدام نمایند و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند، پزشکان نیز می توانند از شلوغ شدن مطب خود برای دریافت ویزیت جلوگیری کنند.

پرداخت آنلاین 

از آنجائی که برای دریافت نوبت بایستی هزینه ویزیت پزشک پرداخت شود لذا لازم است تا در طراحی سایت پزشکی به این نکته نیز توجه شود. یک سایت پزشکی باید از قابلیت پرداخت آنلاین بهره مند باشد تا افراد بتوانند به راحتی هزینه را پرداخت کرده و نویت دریافت نمایند.

برخوردار بودن از امنیت بالا  

در طراحی سایت پزشکی لازم است تا به رعایت مسائل امنیتی نیز توجه شود. بهتر است بدانید که برقراری امنیت در برخی از سایت ها ازجمله سایت های پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. متاسفانه هکرها و به طورکلی کسانی که در حوزه علوم ضد امنیتی شبکه فعالیت دارند، در برخی از زمان ها به دنبال سایت هایی می گردند که ضریب امنیت آن ها پایین باشد. هکرها قصد دارند تا از طریق دسترسی پیدا کردن به اطلاعات مهم سایت به اخاذی اقدام نمایند. ایجاد پروتکل های امنیتی قوی در طراحی سایت را باید جدی گرفت و اهمیت آن ها را فوق العاده دانست.
 

طراحی سایت پزشکی ASP.NET

طراحی سایت پزشکی با پلتفرم ASP.NET 

در بخش قبلی به 5 مورد از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت پزشکی باید توجه شود، اشاره کردیم. حال این سوال پیش می آید که چگونه می توان هر 5 مورد را به بهترین شکل در طراحی سایت لحاظ کرد؟ اگر پزشک هستید و تمایل دارید تا سایت پزشکی راه اندازی کنید و سایت شما از قابلیت های مهمی همچون سرعت بالا، بازدید همزمان هزاران نفر از سایت، امنیت بالا، سیستم نوبت دهی مطلوب، پردازش قوی و... برخوردار باشد، باید از طراحی سایت ASP.NET بهره مند شوید. در حقیقت با استفاده از پلتفرم ASP.NET در طراحی سایت می توانید خیالتان را از بابت نکات مهمی که در ایجاد یک سایت باید لحاظ شود، راحت کنید.

حدود قیمت برای طراحی سایت در حوزه پزشکی 

قیمت طراحی سایت به عوامل متعددی بستگی دارد که بر اساس پارامترهایی همچون میزان سرعت سایت، امنیت و... محاسبه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حدود قیمت طراحی سایت پزشکی با استفاده از پلتفرم ASP.NET می توانید از طریق خطوط ارتباطی با کارشناسان مجرب دیجی تک ارتباط برقرار نمایید.

جمع بندی درباره طراحی سایت پزشکی 

همان طور که از مطالعه این مطلب متوجه شدید، طراحی سایت پزشکی از جنبه های مختلفی برای پزشکان و بیماران دارای مزیت است. آن چیزی که در رابطه با ایجاد سایت در حوزه پزشکی اهمیت دارد توجه به برخی نکات مهمی همچون طراحی سیستم نوبت دهی در سایت است که در این مطلب به این نکات مهم اشاره شد. همچنین برای آنکه سایت شما از همه جنبه ها در بهترین سطح ممکن باشد، توصیه می کنیم از پلتفرم ASP.NET استفاده شود.

 

کلمات کلیدی : طراحی سایت پزشکی

بخش نظرات

نظرات خودتون رو با ما در میون بذارید...

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

درخواست مشاوره رایگان

درخواست طراحی یا سئو سایت

با کلیک روی دکمه روبرو میتوانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

درخواست طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

  • برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع
  • با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیاد
  • شصت و سه درصد گذشته حال و آینده
  • شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد
  • نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای