قیمت طراحی سایت شرکتی در تهران در سال 1402 به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت طراحی سایت شرکتی در تهران در سال 1402 به چه عواملی بستگی دارد؟

شنبه 23 دی 1402


 می دانید چه عواملی بر قیمت طراحی سایت شرکتی تهران موثر هستند؟ اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و قصد دارید یک سایت شرکتی برای کسب و کار خود طراحی کنید، شاید بخواهید پیش از ثبت سفارش بدانید که چه عواملی بر قیمت نهایی طراحی سایت شرکتی موثرند و چگونه می توان در صورت لزوم هزینه ها را بهینه سازی کرد. بنابراین امروز در این مقاله از دیجی تک به بررسی دقیق تمامی عواملی خواهیم پرداخت که بر قیمت طراحی سایت شرکتی تاثیر می گذارند. پس این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا تمامی نکات مهم و تاثیرگذار را به شما معرفی کنیم.

هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟

هدف اصلی طراحی یک وب سایت شرکتی، معرفی خدمات شرکت و ارائه این خدمات به صورت گسترده به کاربران است. امروزه اکثر کسب و کارها برای گسترش خود به دنبال داشتن یک وب سایت هستند زیرا بیشتر خدمات به صورت آنلاین ارائه می شوند و افراد خدمات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی دریافت می کنند. 
بنابراین سایت های شرکتی باید کاملا حرفه ای طراحی شوند تا بازدیدکنندگان بیشتری برای دریافت خدمات راغب شوند. همچنین وب سایت شرکتی معرف شما به کاربران در سطح جهان است. بنابراین لازم است با دقت و کاملا اصولی طراحی شود. به خاطر داشته باشید صرف هزینه برای وب سایت شرکتی کاملا اصولی است زیرا پیشرفت شما را چندین برابر می کند. در ادامه به بررسی ویژگی های سایت شرکتی خواهیم پرداخت و سپس عوامل موثر بر طراحی سایت شرکتی تهران را با شما در میان خواهیم گذاشت.

وب سایت شرکتی برای چه مشاغلی مناسب است؟

وب سایت شرکتی برای مشاغلی که می خواهند نمونه کارهای خود را سایر شرکت ها ارائه بدهند مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع وب سایت برای مشاغل زیر مناسب است:
•    طراحان گرافیک
•    موسسات دولتی و خصوصی
•    شرکت های دولتی و خصوصی
•    انبارداران
•    شرکت های هواپیمایی
•    شرکت های فنی مهندسی
•    آموزشگاه ها
•    و . . . 
بنابراین چنان چه شما صاحب هر یک از این کسب و کارها هستید بهتر است به فکر طراحی یک سایت شرکتی باشید تا بتوانید خدمات خود را به کاربران بیشتری معرفی نمایید.

 

قیمت طراحی سایت شرکتی در تهران در سال 1402 به چه عواملی بستگی دارد؟

ویژگی های مهم وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی نیز مانند هر وب سایت دیگری نیازمند ویژگی هایی خاص است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. یک وب سایت شرکتی باید:
•    هاست و سرور مناسبی داشته باشد.
•    کد نویسی ساده و سبک داشته باشد.
•    گرافیک کاربر پسند و جذاب داشته باشد.
•    بهینه سازی شده باشد.
•    امنیت قابل قبولی داشته باشد.
•    طراحی ریسپانسیو داشته باشد.
•    دارای گواهی امنیتی ssl باشد.
البته موارد دیگری نیز در طراحی سایت شرکتی موثر است که به دلیل اهیمت کمتر در این مقاله به آن ها اشاره نکرده ایم. حال در ادامه بیایید ببینیم که چه عواملی می تواند بر قیمت طراحی سایت شرکتی تهران تاثیرگذار باشد؟

هزینه های طراحی یک وب سایت شرکتی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه طراحی یکی وب سایت شرکتی با توجه به امکانات و قابلیت هایی که برای سایت در نظر گرفته شده تعیین می شود. برخی از این امکانات ضروری هستند، اما برخی دیگر انتخابی هستند و می توانید آن ها را حذف نمایید تا هزینه های طراحی سایت شرکتی تهران را اندکی کاهش دهید.
خوب است پیش از شروع کار بودجه خود را مشخص کنید و بر اساس آن قابلیت های مورد نظر را انتخاب نمایید. هزینه های طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

نوع CMS سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به دو روش می تواند انجام شود. یکی از این روش ها استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس است و روش دیگر استفاده از طراحی سایت شرکتی اختصاصی می باشد. البته برای انجام روش دوم باید به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید. 

ریسپانسیو بودن سایت شرکتی

امروزه افراد بیشتر از گوشی های همراه برای گشت و گذار در سایت ها استفاده می کنند. دلیل این امر سهولت استفاده از وب سایت های شرکتی می باشد. در نتیجه طراحی سایت ریسپانسیو اهمیت فراوان پیدا کرده است. بنابراین خوب است در طراحی سایت شرکتی به این مورد توجه داشته باشیم. 

نوع دامنه و حجم هاست سایت شرکتی

میزان حجم و هاست یکی از مواردی است که می تواند بر قیمت طراحی سایت شرکتی تهران تاثیر بگذارد. پس قبل از شروع طراحی باید ببینید که سایت شما به چه میزان هاست نیاز دارد تا بتوانید هاست مناسبی خریداری نمایید. 
دامنه سایت شرکتی نیز می تواند .ir، .com یا .net باشد که هر کدام هزینه متفاوتی دارد. اگر سایت شما با شرکت های داخلی کار می کند از دامنه .ir و اگر سایت شما بین المللی است از دامنه .com استفاده کنید.

اعتبار شرکت طراحی سایت شرکتی

شرکت طراحی سایت و میزان اعتبار ان نقش مهمی در قیمت طراحی سایت شرکتی تهران دارد. برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر و حرفه ای باید نمونه کارهای آن شرکت را بررسی کنید. همچنین قیمت طراحی سایت، مدت زمان پشتیبانی، خدمات متنوع و سایر موارد را نیز در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب مناسبی داشته باشید.

پشتیبانی سایت شرکتی

پس از انجام طراحی سایت، نیاز دارید که آن را به صورت مداوم بررسی کنید تا اگر ایرادی وجود داشت بتوانید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنید. به همین دلیل ارائه خدمات پشتیبانی از طرف شرکت طراحی کننده سایت بسیار حائز اهمیت است. 
شرکت طراحی سایت باید مرتبا وب سایت شما را به روز نگه دارد و پشتیبانی آن را به عهده بگیرد. معمولا این خدمات برای مدت کوتاهی رایگان است و سپس در صورت رضایت مشتری با پرداخت هزینه ادامه خواهد یافت.

سئو سایت شرکتی

اگر می خواهید سایت شما در رتبه های اول موتور های جستجوگر قرار گیرد و آمار بازدید سایت شما بالا باشد، باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. سئو وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که وب سایت شما را در صدر موتورهای جستجو نگه می دارد و بازدید وب سایت شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد. سئو سایت هزینه جداگانه ای دارد و بر قیمت طراحی سایت شرکتی تهران تاثیرگذار است.

امکان نمایش چارت سازمانی

چارت سازمانی در واقع نمایش گرافیکی ساختار یک شرکت است. هدف از ترسیم این چارت، نمایش روابط و رده های مربوط به موقعیت های شغلی موجود در سازمان است. نمایش چارت سازمانی می تواند بر قیمت طراحی سایت شرکتی تهران تاثیر بگذارد.

 

طراحی سایت شرکتی در تهران

افزودن زبان های دیگر به سایت شرکتی

امکان چند زبانه بودن وب سایت به این معنی است که می توان محتوای سایت را به زبان های دیگری نیز نمایش داد. این یکی از مواردی است که می تواند بر هزینه طراحی سایت شرکتی تهران تاثیر بسیاری بگذارد. این قابلیت برای سایت هایی مناسب است که به صورت بین المللی کار می کنند و مشتریانی از زبان مورد نظر دارند. بنابراین استفاده از این قابلیت برای وب سایت های کوچک محلی پیشنهاد نمی شود.

امکان نمایش تایم لاین و تاریخچه در سایت شرکتی

یکی از مواردی که می توانید در سایت شرکتی به مخاطبان نمایش بدهید تایم لاین و تاریخچه شرکت است. البته این قابلیت نیز ضروری نیست و اگر به آن نیاز دارید بهتر است در هنگام ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی درباره هزینه آن از شرکت طراحی سایت سوال کنید. 

امکان درج فرم رزومه و استخدام

اگر در شرکت خود نیاز به استخدام پرسنل جدید دارید می توانید این کار را از طریق سایت شرکت خود انجام دهید. این یکی دیگر از قابلیت هایی است که بر قیمت طراحی سایت شرکتی تاثیر خواهد گذاشت. بهترین کار این است که در سایت خود یک فرم ارسال رزومه قرار دهید تا متقاضیان بتوانند از این طریق فرم را تکمیل کرده و برای شما ارسال نمایند.

امکان درج بخش نظر سنجی

امکان درج نظرسنجی به مشتریان شما اجازه می دهد تا در صورت استفاده از خدمات شرکت، نظر خودشان را بنویسند تا سایر افراد بتوانند از تجربیات آن ها بهره مند شوند و با خاطری آسوده شرکت و خدمات شما را انتخاب نمایند. به خاطر داشته باشید این قابلیت یک قابلیت مهم در هر کسب و کاری است و به افزایش مشتریان کمک شایانی می کند. 

کلام نهایی

در این مقاله از دیجی تک تلاش نمودیم تا تمام نکات مهمی که بر قیمت طراحی سایت شرکتی تهران تاثیر گذارند را برای شما کاربران گرامی شرح دهیم تا بتوانید بر اساس بودجه خود قابلیت های ضروری که به آن ها نیاز دارید را انتخاب نمایید. برای اطلاع از قیمت های طراحی سایت شرکتی تهران می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مشاوره های لازم به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شود.
    

کلمات کلیدی : قیمت طراحی سایت شرکتی

بخش نظرات

نظرات خودتون رو با ما در میون بذارید...

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

دیجی تک

05 مرداد 1402

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و .

درخواست مشاوره رایگان

درخواست طراحی یا سئو سایت

با کلیک روی دکمه روبرو میتوانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

درخواست طراحی سایت

درخواست طراحی سایت

اطلاعات خود را وارد کنید ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس می گیریم.

  • برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع
  • با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیاد
  • شصت و سه درصد گذشته حال و آینده
  • شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد
  • نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای