021-88373777
طراحی سایت
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
ســــرویس های دیجی تک

طـــــــــراحی
وب ســـــایت

داشتن یک وب سایت حرفه ای برای موفقیت های شما در کسب و کار خود به عنوان یک فرد یا شرکت حیاتی می باشد. هرکس می داند که یک وب سایت می تواند مشتری های شما را افزایش دهد، افزایش سود و رشد کسب و کار شما را به همراه داشته باشد. در این لحظه اگر هنوز مطمئن نیستید که چه دقیقا به دنبال چه چیزی هستید، اجازه دهید مشاوران تیم طراحی سایت ما با ارائه راهکارهای مناسب مبتنی بر وب، شما را در استفاده از حداکثر پتانسیل خود در دنیای وب یاری کنند.
در جهان آنلاین مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت می خواهند اطلاعات خود را سریع، ساده و آموزنده بدست آورند.شما با از دست دادن هر بازدید کننده، احتمال برگشتش به وب سایتتان را نیز از دست می دهید.طراحی حرفه ای وب سایت، چیدمان صحیح مطالب وب سایت ، دسترسی راحت به آنها و کافی و پر محتوا بودن مطالب، به جذب اعتماد مخاطبین شما کمک خواهد کرد. هر وب سایت حرفه ای دارای یک یا چند هدف است. ما به شما برای برنامه ریزی برای رسیدن به این اهداف کمک می کنیم. ما برای هر وب سایت یک طرح کاملا منحصر به فرد می زنیم. از نرم افزار های OpenSrouse مانند Joomla و WordPress استفاده نمی کنیم. ما برای طراحی وب سایت از هسته اصلی نرم افزار مدیریت محتوای تولید شده خودمان استفاده می کنیم. این کار باعث می شود وب سایت های طراحی شده توسط ما کاملا قابل توسعه باشند. همچنین به طور کامل پشتیبانی می شود.
مزایای داشتن وب سایت
1
وب سایت نقش کلیدی در استراتژی های تجارت بازی می کند. وب سایت ها چهره کسب و کارها را تغییر داده اند. با معرفی اینترنت به دنیا، راه حل های جدید تبلیغات شکل گرفت به طوری که امروزه شرکت های کوچک و بزرگ، بدون برنامه ریزی آنلاین غیر قابل تصور هستند.
2
طراحی وب سایت حرفه ای می تواند فروش شما را افزایش دهد، بهره وری شما را به حداکثر برساند، مشتریهای جدید برای شما به همراه داشته باشد و خدمات کسب و کار شما را به راحتی به همه معرفی کند. طراحی وب سایت دیگر به عنوان یک راه حل اضافی برای تجارت و کسب و کار محسوب نمی شود، بلکه لازم است.
3
لازم به ذکر است همانطور که طراحی وب سایت کارا اثر چشمگیری در کسب و کار شما می تواند داشته باشد، طراحی وب سایت ی که کارایی لازم را نداشته باشد می تواند اثر کاملاً عکس داشته باشد. به زبان ساده یک وب سایت (یا طراحی سایت) می تواند ناکارا باشد اگر پیچیده باشد(دسترسی به بخش های اساسی وب سایت راحت نباشد)، طراحی مناسب نداشته باشد، به روز نباشد، اطلاعات لازم به مخاطبین خود ندهد، اطلاعات غیر ضروری در آن باشد و سیاست، برنامه ریزی و هدف کاری مشخصی نداشته باشد.
ما برای طراحی سایت شما
چه کمکی می توانیم بکنیم؟
ما با در نظر گرفتن تمام موارد فوق، پیشنهادی که مناسب زمینه فعالیت شما باشد را به شما می دهیم. همچنین برای شما یک وب سایت کارا، با کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد طراحی و پیاده سازی می کنیم و شما را در راه رسیدن به اهدافتان پشتیبانی خواهیم کرد.