021-88373777
سئو
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
ســــرویس های دیجی تک
سئـــــو یا بهینه سازی
وب ســـــایت چیست؟
سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو (SEO)، فرایند و پروسه ای است که باعث بهبود رتبه وب سایت شما و یا صفحه وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتور جستجو می شود. برای انجام کار SEO در نظر میگیرند موتور جستجو چگونه کار می کند، مخاطبان چه کلماتی را جستجو می کنند و بر اساس آن در وب سایت تغییر می دهند تا به جایگاه مورد نظر برسد. در واقع وقتی بحث SEO مطرح می شود منظور از موتور جستجو معمولا گوگل است. زیرا اکثر کاربران وب (به ویژه در ایران) از این موتور جستجو استفاده می کنند.

چرا به بهینه سازی
وب سایت نیاز داریم

چه کسانی به سئو نیاز دارند؟ ترافیک اصلی بر روی یک وب سایت از طریق موتورهای جستجوی اصلی مانند google ،bing و yahoo ایجاد می شود. اگر چه سایر روشها مانند تبلیغات، تبادل لینک و ... باعث افزایش بازدید سایت شما می شود اما ابتدایی ترین و مهمترین روش هدایت کاربران به سایت شما موتورهای جستجو هستند .
افراد آنچه را که نیاز دارند در اینترنت جستجو می کنند و اگر وب سایت شما توسط موتورهای جستجو یافت نشود، مخاطبان زیادی را که خودشان در حال جستجو برای یافتن خدماتی که شما ارائه می دهید هستند را به رقبایتان می دهید.
موتورهای جستجو باهوشند اما به کمک نیاز دارند. موتورهای جستجوی اصلی دائماً در حال توسعه تکنولوژی خود به منظور پیمایش عمیق تر یک وب سایت و بازگرداندن نتایج بهتر به کاربران خود هستند.
سئو (بهینه سازی وب سایت یا SEO) کمک می کند که شما محتوای وب سایت خود را راحت تر در دسترس موتورهای جستجو قرار دهید و با تکنیکهای سئو (SEO) ،موتور جستجو را متقاعد می کنید که وب سایت شما را در مکان های بالاتری از نتایج جستجو برگرداند.
روال انجام بهینه سازی وب سایت
ارسال درخواست بهینه سازی وب سایت
قبل از شروع بهینه سازی وب سایت باید راهنما و گزارش بهینه سازی از وب سایت شما تهیه گردد.
بررسی درخواست و هماهنگی با شما
بعد از ارسال درخواست، کارشناسان فروش جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.
صدور فاکتور و پرداخت آنلاین
بعد از هماهنگی، فاکتور برای شما صادر خواهد شد. شما می بایست از طریق پرتال کاربریتان اقدام به پرداخت آن نمایید.
تهیۀ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت شما
بعد از پرداخت فاکتور، کارشناسان ما شروع به تهیۀ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت شما می کنند.
برای شروع درخواست ارسال کنید
نام و نام خانوادگی
 
شماره تماس
 
09123450789
پست الکترونیکی
 
 
وب سایت