021-88373777
مقالات
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
مقـــــالات دیجی تک
4 دلیل برای بهینه سازی سریعتر صفحات وب سایت در موبایل
1395/05/31
نویسنده : مدیر
نظربازدید کننده : 0
4 دلیل برای بهینه سازی سریعتر صفحات وب سایت در موبایل
با رشد تلفن های همراه هوشمند و افزایش استفاده از اینترنت از بستر تلفن های همراه، بهینه سازی سایتها در تلفن های همراه هوشمند یکی از نکات پراهمیت برای داشتن یک سایت کاربر پسند شده است.واقعیت این است اگر شما یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید و صفحات سایت شما بهینه سازی نشده باشد به سرعت مشتریان خود را که از طریق اسمارت فون ها به سایت شما وصل می شوند را از دست خواهید داد.تحقیقات نشان می دهد که حدود 50 درصد از کاربران اسمارت فون ها اگر وب سایت شما دیر باز شود صفحه را می بندند و سایت را ترک می کنند و حدود 30 درصد نیز ممکن است مراحل خرید را نیمه کاره رها کنند.
با توجه به اهمیت سایت برای هر کسب و کار یکی از راههای حفظ و جذب مشتریان، اطمینان از از کاربر پسند بودن سایت است و با توجه به این اهمیت فوق العاده بازهم عجیب است که بسیاری از کسب و کارها هنوز هم سرعت سایت خود را در موبایل بهینه سازی نکرده اند.
در این مقاله سعی داریم به4 راهکاری که باعث بهبود بهینه سازی سایت شما در گوشی همراه میشود را بیان کنیم
کاربران اسمارت فون ها متفاوتند
کاربران اسمارت فونها بسیار متفاوت با کاربران لپ تاپ یا کامپیوتر های خانگی هستند آنها تمایل دارند در کمترین زمان سایت مورد نظر باز شود و خرید خود را انجام دهند
بازدید از اسمارت فون ها
همانطور که گوگل با به روزرسانی الگوریتم مرغ مگس خوار یا Hummingbird آینده جستجو در تلفن هوشمند را روشن ساخته و وب سایتی هایی که در تلفن همراه قابل استفاده هستند از اهمیت و رتبه بالاتری برخوردار خواهند بود. و همانطور که در مقاله بازدید موبایلی توضیح دادیم سایتهایی که ترافیک بالاتری از اسمارت فون ها دارند از نظر گوگل دررتبه بالاتری قرار دارند.
تبدیل نحوه نمایش وب سایت در اسمارت فون
نحوه نمایش سایت شما باید در کامپیوترهای خانگی با اسمارت فون ها متفاوت باشد مثلا کاربران در اسمارت فونها می خواهند به راحتی به منوهای سایت دسترسی داشته باشند.
کاهش میزان زمان لود شدن صفحات سایت
محتوای اطلاعات سایت در کامپیوترهای خانگی باید متفاوت از نمایش آن در اسمارت فون ها باشد برای این کار بایداز قرار دادن عکس ها و فیلم های با حجم بالا پرهیز نمایید و فونتی را انتخاب نمایید که خوانا در اسمارت فون باشد.
دیدگاهای نوشته شده ...
دیدگاه شما از این مطلب ...
نام:
پست الکترونیکی:
نظر: