021-88373777
مقالات
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
مقـــــالات دیجی تک
سئو و بهینه سازی
1395/05/21
نویسنده : مدیر
نظربازدید کننده : 0
سئو و بهینه سازی
سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو فرآیند و پروسه ای که باعث بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتور جستجو می شود. برای انجام کار SEO در نظر می گیرند موتور جستجو چگونه کار می کند مخاطبان چه کلماتی را جستجو می کنند .بر اساس آن در وب سایت تغییر می دهند تا به جایگاه مورد نظر برسد و در واقع وقتی بحث SEO مطرح می شود منظور از موتور جستجو معمولا گوگل است زیرا اکثرکاربران وب(به ویژه در ایران) از این موتور جستجو استفاده می کنند.
چه کسانی به SEO احتیاج دارند ؟
هر وقت سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کاربران اینترنتی وب سایت ها در موتورهای جستجو پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید یا بروز کردن وب سایت قدیمی خود دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید seo در اولیت قرار دهید . بخاطر داشته باشید که seo شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی می کند .
چرا باید صفحه اول گوگل باشیم؟
هر روز میلیون ها جستجو در موتورهای جستجو توسط کاربران انجام میگیرد که84/14 درصد آن در گوگل انجام می گیرد ودر نتیجه حضور در صفحه اول گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است .آمار ها حاکی از این است که 90 درصد کاربران تنها صفحه اول گوگل را مشاهده می کنند و هیچگاه به صفحات بعدی وارد نمیشوند و در واقع عدم حضور شما در صفحه اول گوگل به معنی شکست شما در سئو است .
چه عواملی در سئو سایت موثرند ؟
از عوامل موثر در سئو وب سایت می توان بازدید از سایت ، بک لینک ،شبکه های اجتماعی و بروز رسانی سایت نام برد اما مهترین عامل در سئو سایت که حدودآ 60 درصد سئو وب سایت به آن بستگی دارد گرفتن ورودی مستقیم از سایت گوگل بر اساس کلمه کلیدی (محصول شما - خدمات شما ) است که این عامل در تمام امکانات آنالیز سئو سایت گوگل به چشم می خورد.
در آنالیز 2016 گوگل نقش اسمارت فون ها و بازدید از آنها به چشم میخورد که متخصصان سئو نباید از آن هرگز غافل شوند. سایت کلیک بوم امکان بازدید موبایلی را به سرویسهای خود اضافه نموده است که می تواند نقش بسیار خوبی در سئو وب سایت شما داشته باشد در مقاله نقش اسمارت فون ها و نقش آن در سئو را بررسی خواهیم کرد.
دیدگاهای نوشته شده ...
دیدگاه شما از این مطلب ...
نام:
پست الکترونیکی:
نظر: