021-88373777
مقالات
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
مقـــــالات دیجی تک
تاثیر بازدید سایت توسط اسمارت فون ها در سئو ونتایج جستجوی گوگل؟؟
1395/05/21
نویسنده : مدیر
نظربازدید کننده : 0
تاثیر بازدید سایت توسط اسمارت فون ها در سئو ونتایج جستجوی گوگل؟؟
به زودی تغییرات بزرگی را در الگورتیم سایت گوگل شاهد خواهیم بود؛ از ۲۱ آوریل، غول جستجو شروع به امتیازدهی به سایت هایی می نماید که از طراحی صحیحی برای اسمارت فون ها و دستگاه های همراه و بازدید کننده بالایی توسط این دستگاهها برخورددارند؛ نتیجه اینکه سایت های مذکور در نتایج بالاتری به نمایش در خواهند آمد.
گوگل می گوید تغییراتی که در آینده ای نزدیک از راه خواهند رسید، تاثیری بزرگ بر روی جستجوی موبایلی در تمام زبان ها خواهند داشت و در نهایت کاربران از وب سایت های با کیفیت تری دیدن خواهند نمود.
از هر جهت که به مساله نگاه کنیم، این تغییرات مستقیما به سود کاربران خواهند بود و صاحبان سایت ها باید به آن اهمیت زیادی بدهند گاهی یک وبسایت نسخه ی موبایل ندارد و یا آن را به شکل صحیحی طراحی ننموده است؛ افزوده شدن قابلیت جدید، این ایده را در ذهن صاحبان سایت ها پدیدار می نماید که با داشتن نسخه ی موبایل مرتب تر، بازدید بیشتری نیز خواهند داشت.
صاحبان سایت هایی که تمایل دارند بدانند که چه امتیازی از گوگل برای وب سایت خود کسب می کنند، می توانند از طریق این ابزار گوگل، درجه کیفیت طراحی وب سایت خود برای نسخه های موبایل را مورد بررسی قرار دهند.
چطور از دید گوگل میتوانیم نسخه موبایلی سایت خود را محبوبتر کنیم؟
برای این کار میتوانید بازدید کننده موبایلی بیشتری را به سمت سایت خود هدایت نمایید. سایت کلیک بوم برای اولین بار سرویس بازدید کننده واقعی موبایلی راه اندازی کرده است که در آن بازدید کنندگان موبایل فقط از طریق تلفن همراه خود می توانند روی بنر شمادر سایت کلیک بوم کلیک نمایند و وارد سایت شما شوند و دو دقیقه در وب سایت شما بمانند که این سرویس نقش بسیار مهمی در محبوبیت شما در سایت گوگل و سئو سایت شما خواهد داشت . که این بازدید همراه با گزارش کامل لحظه ای-نموداری و دقیق هر کلیک بر اساس ای پی و زمان هر کلیک می باشد.
دیدگاهای نوشته شده ...
دیدگاه شما از این مطلب ...
نام:
پست الکترونیکی:
نظر: