021-88373777
مقالات
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
مقـــــالات دیجی تک
ارزش واقعی یک بک لینک در سئو وب سایت
1395/06/07
نویسنده : مدیر
نظربازدید کننده : 0
ارزش واقعی یک بک لینک در سئو وب سایت
در مقاله های قبل از عوامل موثر در سئو سایت (به روز رسانی سایت- بازدید سایت-فعالیت در شبکه های اجتماعی نام بردیم اما عاملی دیگری که در سئو سایت تاثیر بسزایی دارد بک لینک ها هستند.
قبل از شروع مقاله لازم است یادآوری کنیم که طبق الگوریتمهای جدید گوگل ،سایت گوگل توجه زیادی به لینک های سایت شما داشته و با توجه به تاثیر آن بر رتبه بندی نتایج جستجو جریمه های زیادی را نیز برای اسپمرها در نظر گرفته است که عدم توجه به موارد باعث شکست شما در سئو خواهد شد .
تعادلی منطقی میان تعداد لینک های فالو و نوفالو برقرار باشد، .
از کسب یا خرید تعداد زیادی بک لینک در بازه زمانی کوتاه (مثلا یک ماه) پرهیز کنید.
اینکه یک سایت کوچک با نزدیک به 10بک لینک در طول یک ماه 50تا 100 لینک جدید دریافت کند میتواند زنگ خطری برای الگوریتم پنگوئن و جریمه سایت شما توسط گوگل باشد.و شکست شما در سئو سایت خواهد شد.
استفاده بیش از حد کلمه ای مشخص در متن لینک، یکی دیگر از معیارهای الگوریتم جدید گوگل است.
بعنوان مثال اگر بیش از 50 درصد لینک های ورودی به سایت شما با یک عبارت مشخص مانند “خرید آسانسور” یا “تور استانبول” باشد. جایگاه شما برای این عبارت به جای بهبود با افت جایگاه نیز مواجه خواهد شد.
لینک سازی برای سایت خود را تنها محدود به صفحه اصلی نکنید وسعی کنید این لینک را به صفحات سرویسهای یا محصولات خود بدهیدو لینک سازی برای صفحات داخلی را فراموش نکنید. این کار علاوه بر دسترسی سریع تر کاربران به اطلاعات، موجب جلب اعتماد گوگل و پیشرفت کلی وب سایت شما خواهد شد.
سایت کلیک بوم با ارائه سرویس گوگلی(ورودی مستقیم از سایت گوگل )و سرویس موبایلی بازدید مستقیم برای سایت شما علاوه بر اینکه می توانید این بازدید کننده را به صفحه اول سایت خود هدایت کنید می توانید به یک صفحه از سایت خود هم لینک دهید.که این سرویس می تواند تاثیر بسزایی در سئو وب سایت شما داشته باشد .
دیدگاهای نوشته شده ...
دیدگاه شما از این مطلب ...
نام:
پست الکترونیکی:
نظر: