021-88373777
مقالات
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
مقـــــالات دیجی تک
آنچه در نوشتن مقاله های گوگل پلاس  باید رعایت کنیم ؟
1395/05/26
نویسنده : مدیر
نظربازدید کننده : 0
آنچه در نوشتن مقاله های گوگل پلاس باید رعایت کنیم ؟
اما چطور مقالات گوگل پلاس بسازیم ؟
عناصر متفاوتی در نوشتن مقاله بی نقص گوگل پلاس وجود دارند:
1-عنوان مقاله
برای بهتر دیده شدن مقاله خود در گوگل پلاس و جلب نظر خواننده مقاله کافیست در ابتدا و انتهای عنوان مقاله خود از ستاره استفاده نمایید تا عنوان شما بولد تر شود .
2-مقاله خود را معرفی کنید
سعی کنید در شروع مقاله خود را معرفی کنید و به خواننده اعلام کنید چه هدفی را دنبال میکنید همچنین اگر خواننده لازم است اطلاعاتی از قبل داشته باشد او را ارجاع دهید که مقاله های قبلی شما رو با دقت بخواند.
3-از خواننده مقاله سوال بپرسید
سعی کنید در مقاله های خود یک ارتباط دو طرفه با خواننده برقرار کنید از او سوال بپرسید و سوالات او را مورد ارزیابی قرار دهید
4-از عکس استفاده کنید
سعی کنید در ارتباط بیشتر با کاربر از عکس و تصویر استفاده نمایید اگر تصویر شما واضح باشد و مطالبی داشته باشد باعث این می شودکه کاربر بیشتری را جذب کنید و اینکه کاربر عکس شما را به اشتراک می گذارد و باعث می شود کاربران شما بیشتر شود.
5-افراد تأثیرگذار را در مقاله خود معرفی نمایید
سعی کنید اگر مقاله نویس هستید از افرادی که در آن بخش تاثیر گذار هستند حتما استفاده نمایید بطور مثال مقاله شما در مورد سئو سایت است حتما از افرادی که تکنیک های سئو را پیدا کرده اند نام ببرید و معرفی نمایید .
6-سعی کنید در مقالهای خود از هشتگ استفاده کنید
سعی کنید در مقاله خود حدکثر 6 هشتگ استفاده نمایید هشتگ باعث دیده شدن بیشتر شما می شود که مقاله های شما در بحث های مختلف باعث می شود بهتر دیده شوید.
7-مقاله جدید خود را در مقاله های قبلی معرفی کنید
اگر مطالب خوب و مفیدی داشته باشید خواننده مقاله همیشه در انتظار مقاله های بعدی شما خواهد بود پس بهتر است در مقاله اخر خود همیشه مقاله های جدید بعدی را معرفی نمایید.
8-کامنت ها را بطور کامل مطالعه کرده و با دقت پاسخ دهید
کامنت هایی که خوانندگان مقاله برای شما قرار می دهند را با دقت مطالعه وبررسی کنید و به آنها پاسخ دهید این باعث می شود که یک تعامل دو طرفه بین شما و خوانندگان شما بوجود آید و تعداد خوانندگان شما هر روز بیشتر شوند.
دیدگاهای نوشته شده ...
دیدگاه شما از این مطلب ...
نام:
پست الکترونیکی:
نظر: