021-88373777
مقالات
راه کارهایی برای
همــــه مشــــــــاغل
مقـــــالات دیجی تک
آشنایی با سرویس های سایت کلیک بوم
1395/06/07
نویسنده : مدیر
نظربازدید کننده : 0
آشنایی با سرویس های سایت کلیک بوم
در مقاله قبل از تاثیر بازدید سایت در سئو سایت توضیحات را ارائه دادیم اما در این مقاله سعی داریم سایت کلیک بوم را به شما معرفی نماییم.
1- سرویس گوگلی
در کلیک بوم هر کلمه کلیدی برای هر سایت یک کمپین می باشد مثلا"تور استانبول" برای یک سایت آژانس هواپیمایی یک کمپن و "تور اروپا" یک کمیپن جداگانه می باشد.
سرویس ورودی از گوگل کلیک بوم به این صورت می باشد که بعد از ثبت کمپین خود بر اساس کلمه کلیدی دلخواه خود کلیک کنندگان واقعی کلیک بوم روی کلمه کلیدی شما کلیک کرده و اتوماتیک این کلمه در داخل سایت گوگل در قسمت سرچ قرار می گیرد در این حالت موقعیت سایت شما بر اساس کلمه کلیدی مشخص می باشد مثلا صفحه 4 و کلیک کنندگان کلیک بوم اتوماتیک به صفحه 4 هدایت می شوند و در آن صفحه سایت شما را پیدا کرده کلیک می کنند و مدت 2 دقیقه در سایت شما می مانند و از این سایت امتیاز شارژ دریافت می نمایند. همچین این سایت 3 نو ع گزارش به شما ارئه میدهند گزارش لحظه ای نموداری و دقیق هر کلیک که کلیک کننده چه شخصی بود و با چه ای پی و در چه زمانی از طریق گوگل وارد سایت شما شده است که شما می توانید با فعال کردن سایت وب شمار این امار را با آمار کلیک بوم تطبیق دهید. نکته قابل توجه این است وقتی کمپین گوگلی خود را فعال میکنید سایت کلیک بوم در صفحه اول خود یک بک لینک از سایت خود به شما اختصاص می دهد.
2- سرویس موبایلی
همانطور که در الگوریتمهای جدید گوگل به چشم می خورد اگر سایت شما توسط اسمارت فون ها بازدید شود گوگل سایت شما را محبوبتر و در رتبه بالاتری نسبت به سایتهای رقیب قرار خواهد داد.در سرویس موبایلی کلیک بوم کلیک کنندگان با استفاده ازتلفن همراه خود وارد سایت شما می شوند و مدت 120 ثانیه در سایت شما می مانند که این سرویس هم نقش بسیار مهمی میتواند در سئو وب سایت شما داشته باشد. سرویس موبایلی کلیک بوم علاوه برآوردن بازدید کننده واقعی به سایت شما باعث می شود یک بک لینک بسیار خوب بر اساس کلمه کلیدی از سایت کلیک بوم بگیرد .گزارش بازدید موبایلی همچون سرویس گوگلی بصورت لحظه ای نموداری و دقیق بابت هر کلیک می باشد
نکته که در کلیک بوم حائز اهمیت است اگر سایت شما بر اساس کلمات کلیدی در صفحات گوگل قرار نداشته باشد می توانید ابتدا از سرویس موبایلی کلیک بوم استفاده کنیدو بعد از حدود 20 روز بعد از پیدا شدن کلمه کلیدی از سرویس گوگلی استفاده نمایید .
دیدگاهای نوشته شده ...
دیدگاه شما از این مطلب ...
نام:
پست الکترونیکی:
نظر: